Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka Smart Fix 2 mm PUM značky Gerflor je špeciálnym typom podložky navrhnutým pre lepené vinylové podlahy, ponúkajúci optimálnu podporu a ochranu pre váš podlahový povrch. Táto podložka je vyrobená z materiálu nazývaného Polyuretán-minerál (PUM) a celkovou hrúbkou 2 mm.
Formát podložky je 1 x 7,5 m a je vhodná na podlahové kúrenie vďaka nízemu tepelnému odporu 0,01 m2 K/W. Zaťažiteľnosť v tlaku CS je pri podložke Gerflor Smart Fix 2 mm PUM na výbornej úrovni 45 t/m2. Táto podložka je nielen praktickým doplnkom pre podlahové systémy, ale tiež poskytuje významnú redukciu kročajového hluku 16 dB.
Táto podložka predstavuje ideálne riešenie pre inštaláciu bez použitia lepidla. Vrchná vrstva podložky pokrytá fóliou sa po odstránení stáva samolepiacou. Jednoduchá inštalácia bez lepidla znamená väčší komfort pre zhotoviteľa podlahovej krytiny, keďže podložku môžete použiť okamžite.
Zároveň je jednoduché aj jej odstránenie - podklad zostáva čistý a nie je potrebné škrabať lepidlo na obnovu podkladu. Dodáva sa v rolke.
| Balenie: | 7,5 m2 |
| Garancia pre domácnosti | 2 roky |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 7,5 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod lepené podlahy - vinylové dielce |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Materiál | Polyuretán-minerál PUM |
| Použitie | Pod vinylové dielce na nalepenie, namiesto lepidla (podložka má samolepiacu vrstvu) |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 45 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 16 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,01 |
| Montáž | Samolepiacou stranou nahor |
| Ks na palete | 40 |
| Balenie: | 7,5 m2 |
| Garancia pre domácnosti | 2 roky |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1 x 7,5 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod lepené podlahy - vinylové dielce |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Materiál | Polyuretán-minerál PUM |
| Použitie | Pod vinylové dielce na nalepenie, namiesto lepidla (podložka má samolepiacu vrstvu) |
| Typ balenia | Rolka |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 45 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 16 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,01 |
| Montáž | Samolepiacou stranou nahor |
| Ks na palete | 40 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: