Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Kolekcia Organic FLEX v odtieňoch drevodekorov je jedinečná svojou odolnou vrstvou, takže malé nehody sa nemusia premeniť na katastrofy. Bohaté hrejivé odtiene podčiarkuje 1 milimeter hrubá korková vrstva PerfectPad®, zabezpečujúca pohodlie pri každom jednom kroku.
Podlahy Organic FLEX sú mimoriadne tiché pri chôdzi a tiež príjemne teplé na dotyk pri chôdzi bosou nohou. Technológia poskytuje vysokú odolnosť voči striekajúcej vode.
Pod značkou ORGANIC nájdete podlahy vyrobené z organického materiálu - dreva, kombinujúce to najlepšie. S pomocou špeciálnej technológie sú podlahy ORGANIC odolné voči vode až do 48 hodín a môžu byť tak inštalované aj v miestnostiach ako kúpeľne. Podlahy z Nemecka vyrábane pre značku ORGANIC majú robustný povrch s odolnosťou proti oderu AC5, takže zvládnu aj domáce zvieratá alebo presun nábytku. ORGANIC podlahy sa výborne hodia pre spokojné nažívanie s domácimi miláčikmi.
Kompozitné podlahy svojou multifunkčnosťou použitia pokrývajú oblasť ekologických a vysoko odolných podláh. Podlahy sú príjemné na dotyk, štruktúrou pripomínajú drevo a sú vyrobené z materiálov, ktoré sú teplé pri chôdzi.
| Hrúbka podlahy: | 7 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC5 |
| Balenie: | 2,434 m2 |
| Zámok: | 1clic2go pure+ |
| Záťažová trieda | 23/34 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1288 x 189 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Toscana Oak |
| Garancia pre domácnosti | 30 rokov |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,062 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 27 °C) |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Skladom |
| Povrchová úprava | PET fólia 0,3 mm |
| Formát | 1288 x 189 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Hazel Range |
| Kolekcia | Organic FLEX |
| Hrúbka celkom | 7 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 10 |
| Balení na palete | 52 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,062 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 23/34 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ | PET |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | O.R.C.A. (Organic Rigid Coreboard Abrasion-proof with Moisture Defense Technology) |
| Odporúčaná podložka | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Antistatická úprava | NIE |
| Dekor originál soklovej lišty | L129 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (NALFA 24 hodín) |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Číslo dekoru | K507 |
| Antibakteriálna úprava | NIE |
| Protiťah, podkladová vrstva | Korková podložka hr. 1 mm |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 12 x 12 m (144 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 1,5 mm na 1 m dĺžky dlhšej steny (12 mm pri 8 m, 15 mm pri 10 m, 18 mm pri 12 m) |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
| Hrúbka podlahy: | 7 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC5 |
| Balenie: | 2,434 m2 |
| Zámok: | 1clic2go pure+ |
| Záťažová trieda | 23/34 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1288 x 189 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Toscana Oak |
| Garancia pre domácnosti | 30 rokov |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,062 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 27 °C) |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Skladom |
| Povrchová úprava | PET fólia 0,3 mm |
| Formát | 1288 x 189 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Hazel Range |
| Kolekcia | Organic FLEX |
| Hrúbka celkom | 7 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 10 |
| Balení na palete | 52 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,062 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 23/34 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ | PET |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | O.R.C.A. (Organic Rigid Coreboard Abrasion-proof with Moisture Defense Technology) |
| Odporúčaná podložka | PE fólia - parozábrana (iná podložka nie je potrebná, nakoľko má podlaha integrovanú korkovú podložku) |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Antistatická úprava | NIE |
| Dekor originál soklovej lišty | L129 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (NALFA 24 hodín) |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Číslo dekoru | K507 |
| Antibakteriálna úprava | NIE |
| Protiťah, podkladová vrstva | Korková podložka hr. 1 mm |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 12 x 12 m (144 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 1,5 mm na 1 m dĺžky dlhšej steny (12 mm pri 8 m, 15 mm pri 10 m, 18 mm pri 12 m) |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: