Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999

Garantovaná 100 h+ striekajúcej vode
K malým nehodám dochádza takmer každý deň, rozliata voda, džús, mlieko. Kdekoľvek sa takéto veci stanú, oplatí sa spoľahnúť na podlahu H2O Floor s nosnou doskou O.R.C.A.

| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC5 |
| Balenie: | 2,26 m2 |
| Zámok: | 1clic2go pure+ |
| Záťažová trieda | 23/33 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1288 x 195 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 30 rokov |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,073 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na externom sklade |
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC5 |
| Balenie: | 2,26 m2 |
| Zámok: | 1clic2go pure+ |
| Záťažová trieda | 23/33 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1288 x 195 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 30 rokov |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,073 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na externom sklade |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: