Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podlaha, ktorá v sebe prepája to najlepšie. Kolekcia Organic Classic s vylepšenou ochranou proti napučaniu hrán zaručuje vodoodolnosť podlahy až 100 hodín pri striekajúcej vode. Podlahy z tejto kolekcie sú robustné, majú prirodzené dekory a vďaka odolnému povrchu zvládajú najvyššiu certifikáciu AC5.
Vďaka svojim odolným vlastnostiam, ktorým sa nevyhýbajú ani malé nehody, sú podlahy Organic Classic výnimočne vhodné pre život s domácimi zvieratami. Tieto zdravé podlahy neobsahujú PVC.
Pod značkou ORGANIC nájdete podlahy vyrobené z organického materiálu - dreva, kombinujúce to najlepšie. S pomocou špeciálnej technológie sú podlahy ORGANIC odolné voči vode až do 48 hodín a môžu byť tak inštalované aj v miestnostiach ako kúpeľne. Podlahy z Nemecka vyrábane pre značku ORGANIC majú robustný povrch s odolnosťou proti oderu AC5, takže zvládnu aj domáce zvieratá alebo presun nábytku. ORGANIC podlahy sa výborne hodia pre spokojné nažívanie s domácimi miláčikmi.
Kompozitné podlahy svojou multifunkčnosťou použitia pokrývajú oblasť ekologických a vysoko odolných podláh. Podlahy sú príjemné na dotyk, štruktúrou pripomínajú drevo a sú vyrobené z materiálov, ktoré sú teplé pri chôdzi.
| Balenie: | 2,26 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Garancia pre domácnosti | 30 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 27 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1288 x 195 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Historic |
| Kolekcia | H2O Floor Organic Classic |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 9 |
| Balení na palete | 52 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,073 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC5 |
| Trieda záťaže | 23/33 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | O.R.C.A. (Organic Rigid Coreboard Abrasion-proof with Moisture Defense Technology) |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | 8285 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (NALFA 24 hodín) |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže | AC5 - 23/33 |
| Číslo dekoru | 5947 |
| Antibakteriálna úprava | ÁNO |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 12 x 12 m (144 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 1,5 mm na 1 m dĺžky dlhšej steny (12 mm pri 8 m, 15 mm pri 10 m, 18 mm pri 12 m) |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
| Balenie: | 2,26 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Garancia pre domácnosti | 30 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 27 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1288 x 195 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s drevovláknitou nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Historic |
| Kolekcia | H2O Floor Organic Classic |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 9 |
| Balení na palete | 52 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,073 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC5 |
| Trieda záťaže | 23/33 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | O.R.C.A. (Organic Rigid Coreboard Abrasion-proof with Moisture Defense Technology) |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | 8285 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (NALFA 24 hodín) |
| Spoj | 1clic2go pure+ |
| Trieda oderu a záťaže | AC5 - 23/33 |
| Číslo dekoru | 5947 |
| Antibakteriálna úprava | ÁNO |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 12 x 12 m (144 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 1,5 mm na 1 m dĺžky dlhšej steny (12 mm pri 8 m, 15 mm pri 10 m, 18 mm pri 12 m) |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
| Podlahové chladenie - vhodnosť | Vhodné |
| Podlahové chladenie | Podlahový chladiaci systém musí byť vybavený snímačom rosného bodu, aby sa zabezpečilo, že nedochádza ku kondenzácii/skvapalňovaniu pri ochladení podlahy a následnému napučiavaniu podlahy (kondenzácia tiež zvyšuje riziko pošmyknutia na podlahe). |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
Certifikát kvality ovzdušia z hľadiska obsahu formaldehydu a bezpečnosti v interiéri.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát NALFA odolnosti voči striekajúcej vode do 24 hodín a viac ako 100 hodín podľa štandardov KRONOSPAN WN-101.
Certifikát nezávislého monitorovania kontroly bezpečnosti a kvality všeobecných vlastností produktu a priestoru, kde je produkt použitý.
Podlaha je vyrobená z recyklovatelných a prírodných materiálov. Neobsahuje škodlivé látky, plasty a zmäkčovadlá.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok certifikovaný podľa najprísnejších noriem výskytu emisií. Ekologické označenie: RAL-UZ 176.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: