Jedna z najnovších kolekcií AFIRMAX HERRINGBONE (rybia kosť) predstavuje stelesnenie súčasných trendov podláh. Tieto štýlové podlahy sa vyznačujú nadčasovým a elegantným anglickým vzorom rybej kosti, vďaka ktorému vyniknú v každom interiéri.
Pozdvihnite svoj domov kúzlom rybej kosti a zároveň si užívajte najmodernejšie technológie a trvanlivosť modernej kompozitnej podlahy.
Značka AFIRMAX sa špecializuje na kompozitné podlahy s využitím moderných podlahových technológií. V jej portfóliu ponúka kompozitné SPC podlahy založené na technológii HD Mineral Core, vďaka ktorej sú vyrábané podlahy mimoriadne odolné.
Sortiment ponúka na výber AFIRMAX podlahy v rôznych dekoroch ako drevo, kameň či betón, a preto si v ňom nájde svoj štýl úplne každý. AFIRMAX je súzvuk prírody a moderných technológií. K podlahám v štandardných, dlažbových, veľkoformátových rozmeroch pribudla novinka rybia kosť. Značka ponúka pasujúce soklové lišty, podložky pod podlahu a doplnky k podlahám.
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 1,402 m2 |
| Vzor | Herringbone - rybia kosť |
| Garancia pre domácnosti | 15 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 592 x 148 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Garda |
| Kolekcia | Legnar Herringbone |
| Hrúbka celkom | 4,5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 16 |
| Balení na palete | 72 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,013 |
| Montáž | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R9 |
| Trieda záťaže | 23/33/42 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | SPC |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj | Välinge 5Gi |
| Číslo dekoru | 42705 |
| Rozmerová stálosť | 0,05% (norma 0,25%) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 200 m2 |
| Shape match | ÁNO |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 1,402 m2 |
| Vzor | Herringbone - rybia kosť |
| Garancia pre domácnosti | 15 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 592 x 148 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Garda |
| Kolekcia | Legnar Herringbone |
| Hrúbka celkom | 4,5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 16 |
| Balení na palete | 72 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,013 |
| Montáž | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R9 |
| Trieda záťaže | 23/33/42 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | SPC |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj | Välinge 5Gi |
| Číslo dekoru | 42705 |
| Rozmerová stálosť | 0,05% (norma 0,25%) |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 200 m2 |
| Shape match | ÁNO |
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Výrobca je členom asociácie výrobcov podláh MMFA, ktorá zodpovedá za technologické postupy, materiály a dôveryhodnosť výrobcu.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |