Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Kompozitné podlahy z kolekcie BiClick sú klasika. Postavené na minerálnom jadre a technológii HD MINERAL CORE sú extrémne odolné, nárazuvzdorné a vodeodolné. Vďaka svojej malej hrúbke sú tieto panely perfektné ako renovačný materiál kladený na staré dlaždice.
Trieda záťaže 23 poskytuje možnosť pokládky vo všetkých miestnostiach domu a vysoká rozmerová stálosť umožňuje položiť až 200 metrov štvorcových bez dilatačných škár, prahov a profilov. Kolekcia BiClick je dostupná v desiatich klasických dubových vzoroch. Prírodné farby a jemná kresba budú ladiť s akýmkoľvek štýlom interiéru.
Značka AFIRMAX sa špecializuje na kompozitné podlahy s využitím moderných podlahových technológií. V jej portfóliu ponúka kompozitné SPC podlahy založené na technológii HD Mineral Core, vďaka ktorej sú vyrábané podlahy mimoriadne odolné.
Sortiment ponúka na výber AFIRMAX podlahy v rôznych dekoroch ako drevo, kameň či betón, a preto si v ňom nájde svoj štýl úplne každý. AFIRMAX je súzvuk prírody a moderných technológií. K podlahám v štandardných, dlažbových, veľkoformátových rozmeroch pribudla novinka rybia kosť. Značka ponúka pasujúce soklové lišty, podložky pod podlahu a doplnky k podlahám.
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,3 mm |
| Balenie: | 2,196 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Garancia pre domácnosti | 12 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Povrchová úprava | UV vrstva (PUR) |
| Formát | 1220 x 180 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Providence |
| Kolekcia | BiClick Floor |
| Hrúbka celkom | 4 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 10 |
| Balení na palete | 48 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,033 |
| Montáž | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R9 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | bez drážky |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | SPC |
| Garancia pre komerčné priestory | NIE |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Priznaná drážka | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj | Välinge 2G |
| Číslo dekoru | 42402 |
| Rozmerová stálosť | len 0,5 mm na 1 meter - 0,05 % |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,3 mm |
| Balenie: | 2,196 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Garancia pre domácnosti | 12 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Povrchová úprava | UV vrstva (PUR) |
| Formát | 1220 x 180 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Providence |
| Kolekcia | BiClick Floor |
| Hrúbka celkom | 4 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 10 |
| Balení na palete | 48 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,033 |
| Montáž | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R9 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | bez drážky |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | SPC |
| Garancia pre komerčné priestory | NIE |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Priznaná drážka | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj | Välinge 2G |
| Číslo dekoru | 42402 |
| Rozmerová stálosť | len 0,5 mm na 1 meter - 0,05 % |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Výrobca je členom asociácie výrobcov podláh MMFA, ktorá zodpovedá za technologické postupy, materiály a dôveryhodnosť výrobcu.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: