Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Vinylové podlahy SOLIDSTEP Fusion spájajú autentický vzhľad dreva s mimoriadnou odolnosťou voči opotrebeniu. Kolekcia je inšpirovaná krásou prírodného duba a ponúka výber elegantných dekorov v rôznych prírodných odtieňoch. Výrazná kresba dreva v kombinácii s jemne matným povrchom dodávajú podlahe realistický a prirodzený charakter – na pohľad aj na dotyk.
Podlaha je zložená z viacerých vrstiev, pričom vrchná vrstva je chránená UV tvrdeným PUR lakom. Ten zabezpečuje jednoduchú údržbu, výbornú odolnosť voči škvrnám a chemikáliám a zároveň umocňuje prirodzený vzhľad povrchu. Vďaka technológii SILVER block má povrch antibakteriálne vlastnosti a je chránený pred rastom baktérií a plesní, čo oceníte najmä v domácnostiach s deťmi či alergikmi.
Podlahy SOLIDSTEP Fusion sú ideálnou voľbou aj do vlhkých miestností, ako sú kúpeľne a kuchyne, a vďaka ich stabilite sú plne kompatibilné s podlahovým kúrením. Výrobný proces bez použitia ftalátov zaručuje zdravotnú nezávadnosť a súlad s prísnymi normami Európskej únie. Spoľahlivosť a kvalitu podláh podčiarkuje aj 10-ročná záruka.
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 4,32 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Jemné drevo |
| Garancia pre domácnosti | 10 rokov |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1200 x 180 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Názov dekoru | Dub Essence |
| Kolekcia | Fusion |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Farba | béžová |
| Ks v balení | 20 |
| Balení na palete | 64 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné maximum 28°C |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,012 |
| Montáž | Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 33/42 |
| Spoj - typ | NIE |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Svetlý |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Nosná doska z vinylu |
| Nosič - materiál | Vinyl |
| Garancia pre komerčné priestory | 10 rokov |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Antibakteriálna úprava | ÁNO |
| Rozmerová stálosť | 0,05% (norma 0,25%) |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 4,32 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Jemné drevo |
| Garancia pre domácnosti | 10 rokov |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1200 x 180 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Názov dekoru | Dub Essence |
| Kolekcia | Fusion |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Farba | béžová |
| Ks v balení | 20 |
| Balení na palete | 64 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné maximum 28°C |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,012 |
| Montáž | Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 33/42 |
| Spoj - typ | NIE |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Svetlý |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Nosná doska z vinylu |
| Nosič - materiál | Vinyl |
| Garancia pre komerčné priestory | 10 rokov |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Antibakteriálna úprava | ÁNO |
| Rozmerová stálosť | 0,05% (norma 0,25%) |
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobca je členom asociácie výrobcov podláh MMFA, ktorá zodpovedá za technologické postupy, materiály a dôveryhodnosť výrobcu.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: