Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Kolekcia Virtuo 55 od Gerflor znamená lepené vinylové dielce zo širokej škály 32 farieb, od ""Sunny Snow"" až po ""Blomma Cream"" s povrchovou úpravou prírodného dreva, ako aj minerálnych a cementových povrchov. Tie doladia každý interiér, nech už ide o škandinávsky, vintage, rustikálny alebo moderný štýl. Zahoďte za hlavu starosti s inštaláciou a starostlivosťou o drevenú alebo kamennú podlahu, Virtuo 55 sa ľahko udržiava aj inštaluje.
Vďaka 0,55 mm hrubej nášľapnej vrstve vydrží kolekcia Virtuo 55 roky, takže predstavuje ideálnu dlhodobú investíciu. Dosky a dlaždice Virtuo 55 sú 100 % recyklovateľné a obsahujú 55 % recyklovaných materiálov ako súčasť odhodlania značky chrániť životné prostredie. Kolekcia spĺňa najvyššiu certifikáciu A+ pre kvalitu vzduchu v interiéri.
Francúzsky Gerflor je špecialista a svetový líder v oblasti riešení odolných podláh. Etablovaná značka vo viac ako 100 krajinách sveta neustále rozvíja svoje aktivity na nové trhy. Vo všetkých výrobných závodoch má Gerflor certifikát ISO 14001 a dodržiava najvyššie štandardy, pokiaľ ide o životné prostredie.
Inovatívna technológia rigidných vinylových dielcov značky Gerflor umožňuje vytvárať komerčné športové priestory, ako aj dizajnové domáce priestory pre každého bez rozdielov. Výhodou Gerflor je rôznorodosť dekorov a dostupných prevedení - ako v lepenom vinyle, tak v klikovom systéme.
Vinylové podlahy sú moderný a obľúbený typ podlahy ktorý sa inštaluje lepením a patria medzi vysoko odolné podlahy určené aj pre komerčné použitie. Ich výhodou je, že sa môžu inštalovať bez dilatácií a prechodových líšt.
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 3,36 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na externom sklade |
| Formát | 1219 x 184 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Názov dekoru | Sunny Nature |
| Kolekcia | Virtuo 55 |
| Hrúbka celkom | 2,5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 15 |
| Balení na palete | 64 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,01 |
| Montáž | Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 33/42 |
| Spoj - typ | NIE |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Povrchová úprava - typ | PUR |
| Nosič | Nosná doska z vinylu |
| Nosič - materiál | Vinyl |
| Dekor originál soklovej lišty | S106 |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Číslo dekoru | 0997 |
| Antibakteriálna úprava | NIE |
| Protiťah, podkladová vrstva | NIE |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 20 x 20 (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 5 mm |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | 35-60 % |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 3,36 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na externom sklade |
| Formát | 1219 x 184 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Názov dekoru | Sunny Nature |
| Kolekcia | Virtuo 55 |
| Hrúbka celkom | 2,5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 15 |
| Balení na palete | 64 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,01 |
| Montáž | Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 33/42 |
| Spoj - typ | NIE |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Povrchová úprava - typ | PUR |
| Nosič | Nosná doska z vinylu |
| Nosič - materiál | Vinyl |
| Dekor originál soklovej lišty | S106 |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Číslo dekoru | 0997 |
| Antibakteriálna úprava | NIE |
| Protiťah, podkladová vrstva | NIE |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 20 x 20 (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 5 mm |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | 35-60 % |
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobca je členom asociácie výrobcov podláh MMFA, ktorá zodpovedá za technologické postupy, materiály a dôveryhodnosť výrobcu.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: