Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Kolekcia Virtuo 55 HB prináša do domácností vinylové podlahy v tvare rybej kosti. Dizajn rybej kosti pôsobí luxusnejším a jemnejším dojmom a vnáša do každej miestnosti charakter. Inštalácia kolekcie Virtuo 55 HB je navyše jednoduchšia ako inštalácia herringbone parkiet, zaberie menej času. V kolekcii je k dispozícii 5 farieb dreva od svetlých, ktoré vnášajú do miestnosti presvetlenie a vytvárajú zväčsujúci dojem.
Tmavšia hnedá je zas nadčasová klasika, ktorá dokonale imituje dubové drevo. Vďaka nášľapnej vrstve až 0,55 mm má lepená doska Gerflor Virtuo 55 HB značnú životnosť a je ideálna na dlhodobú investíciu. Kolekcia je klasifikovaná ako A+ z hľadiska kvality vzduchu v interiéri.
Francúzsky Gerflor je špecialista a svetový líder v oblasti riešení odolných podláh. Etablovaná značka vo viac ako 100 krajinách sveta neustále rozvíja svoje aktivity na nové trhy. Vo všetkých výrobných závodoch má Gerflor certifikát ISO 14001 a dodržiava najvyššie štandardy, pokiaľ ide o životné prostredie.
Inovatívna technológia rigidných vinylových dielcov značky Gerflor umožňuje vytvárať komerčné športové priestory, ako aj dizajnové domáce priestory pre každého bez rozdielov. Výhodou Gerflor je rôznorodosť dekorov a dostupných prevedení - ako v lepenom vinyle, tak v klikovom systéme.
Vinylové podlahy sú moderný a obľúbený typ podlahy ktorý sa inštaluje lepením a patria medzi vysoko odolné podlahy určené aj pre komerčné použitie. Ich výhodou je, že sa môžu inštalovať bez dilatácií a prechodových líšt.
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 3,82 m2 |
| Vzor | Herringbone - rybia kosť |
| Štruktúra povrchu | Natural |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 762 x 152 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Názov dekoru | Sunny Nature |
| Kolekcia | Virtuo 55 |
| Hrúbka celkom | 2,5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 33 |
| Balení na palete | 56 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,01 |
| Montáž | Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 33/42 |
| Spoj - typ | NIE |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Povrchová úprava - typ | PUR |
| Nosič | Nosná doska z vinylu |
| Nosič - materiál | Vinyl |
| Dekor originál soklovej lišty | S106 |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Číslo dekoru | 0997 |
| Antibakteriálna úprava | NIE |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 5 mm |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | 35-60 % |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 3,82 m2 |
| Vzor | Herringbone - rybia kosť |
| Štruktúra povrchu | Natural |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 762 x 152 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Názov dekoru | Sunny Nature |
| Kolekcia | Virtuo 55 |
| Hrúbka celkom | 2,5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 33 |
| Balení na palete | 56 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,01 |
| Montáž | Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 33/42 |
| Spoj - typ | NIE |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Povrchová úprava - typ | PUR |
| Nosič | Nosná doska z vinylu |
| Nosič - materiál | Vinyl |
| Dekor originál soklovej lišty | S106 |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Číslo dekoru | 0997 |
| Antibakteriálna úprava | NIE |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 5 mm |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | 35-60 % |
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobca je členom asociácie výrobcov podláh MMFA, ktorá zodpovedá za technologické postupy, materiály a dôveryhodnosť výrobcu.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: