Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Dub Scandinavian je perfektnou voľbou pre škandinávske a moderné interiéry. Svetlý odtieň dreva opticky zväčšuje miestnosť a pôsobí prirodzene. Technológia HD Mineral Core zaručuje vysokú pevnosť a stabilitu podlahy, zatiaľ čo integrovaná akustická podložka výrazne znižuje kročajový hluk a zvyšuje pohodlie pri chôdzi.
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,3 mm |
| Balenie: | 1,756 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Garancia pre domácnosti | 12 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Skladom |
| Povrchová úprava | UV vrstva (PUR) |
| Formát | 1220 x 180 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Scandinavian |
| Kolekcia | BiClick Acoustic |
| Hrúbka celkom | 5,3 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 8 |
| Balení na palete | 48 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné maximum 27°C |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,06 |
| Montáž | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R9 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | bez drážky |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál | SPC |
| Garancia pre komerčné priestory | NIE |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Priznaná drážka | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj | Välinge 2G |
| Číslo dekoru | 41022 |
| Protiťah, podkladová vrstva | Podložka hr. 1,3 mm |
| Rozmerová stálosť | len 0,5 mm na 1 meter - 0,05 % |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,3 mm |
| Balenie: | 1,756 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Garancia pre domácnosti | 12 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 27 °C) |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Skladom |
| Povrchová úprava | UV vrstva (PUR) |
| Formát | 1220 x 180 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Kompozitná podlaha s SPC nosnou doskou |
| Názov dekoru | Dub Scandinavian |
| Kolekcia | BiClick Acoustic |
| Hrúbka celkom | 5,3 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 8 |
| Balení na palete | 48 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné maximum 27°C |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,06 |
| Montáž | Plávajúca pokládka alebo Celoplošné lepenie |
| Protišmykový povrch | DS/R9 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | bez drážky |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Nosná doska SPC s minerálnym jadrom (HD Mineral Core) |
| Nosič - materiál | SPC |
| Garancia pre komerčné priestory | NIE |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Priznaná drážka | bez drážky |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Spoj | Välinge 2G |
| Číslo dekoru | 41022 |
| Protiťah, podkladová vrstva | Podložka hr. 1,3 mm |
| Rozmerová stálosť | len 0,5 mm na 1 meter - 0,05 % |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 200 m2 |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 5 mm (v prípade plochy podlahy nad 200 m2 alebo dlhšej ako 20 m, je nutné zväčšiť dilatácie na 10 mm) |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Výrobca je členom asociácie výrobcov podláh MMFA, ktorá zodpovedá za technologické postupy, materiály a dôveryhodnosť výrobcu.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: