Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,8 mm |
| Balenie: | 4,32 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Garancia pre domácnosti | 25 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 27 °C) |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Formát | 900 x 300 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Názov dekoru | Betón grafit |
| Kolekcia | Thermofix PRO Stone |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Ks v balení | 16 |
| Balení na palete | 60 |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 23/34/43 |
| Spoj - typ | NIE |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ | PUR |
| Dekor/drevina | Betón |
| Nosič - materiál | PVC |
| Garancia pre komerčné priestory | 25 rokov |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Číslo dekoru | 15470-57 |
| Antibakteriálna úprava | ÁNO |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,8 mm |
| Balenie: | 4,32 m2 |
| Vzor | 1-lamela |
| Garancia pre domácnosti | 25 rokov |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie (max. 27 °C) |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Formát | 900 x 300 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Vinylová podlaha na celoplošné lepenie |
| Názov dekoru | Betón grafit |
| Kolekcia | Thermofix PRO Stone |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Ks v balení | 16 |
| Balení na palete | 60 |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 23/34/43 |
| Spoj - typ | NIE |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Tmavý |
| Povrchová úprava - typ | PUR |
| Dekor/drevina | Betón |
| Nosič - materiál | PVC |
| Garancia pre komerčné priestory | 25 rokov |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Číslo dekoru | 15470-57 |
| Antibakteriálna úprava | ÁNO |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: