Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Laminátová podlaha z produktového radu Trendtime 6 je laminátová podlaha, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre milovníkov dlhých dosiek. Dosky v nezvyčajnom formáte 2200 x 243 x 9 mm prepožičiavajú každej obývacej izbe mimoriadnu eleganciu.
Celoplošne drážkované dlhé a koncové hrany dosiek zdôrazňujú dojem skutočnej drevenej podlahy. Vďaka prírodnej štruktúre je dekor hmatateľný a zrná dreva pôsobia realistickejšie. Atraktívna laminátová podlaha z produktového radu Trendtime 6 je mimoriadne odolná proti opotrebovaniu a mikropoškriabaniu.
Má zvýšené antistatické vlastnosti a vďaka použitiu špeciálnej jadrovej dosky Aqua-Proof je vhodná aj na pokládku vo vlhkých miestnostiach, ako sú kuchyne alebo kúpeľne. Táto laminátová podlaha je tiež chránená proti stojatej vode až 48 hodín vďaka použitiu technicky vylepšeného skoseného laku.
Inteligentný klik systém s klik spojom SafeLock® PRO umožňuje jednoduchú a presnú pokládku. Spoľahlivú ochranu proti napučaniu zabezpečuje aj celoplošná impregnácia hrán. Laminát Parador Trendtime 6 je vhodný na inštaláciu na systémy podlahového vykurovania. Vzhľadom na výnimočnú kvalitu tejto podlahy je na použitie v súkromných domoch poskytovaná doživotná záruka výrobcu.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Umenie žiť znamená oceniť krásu a nechať sa ňou inšpirovať. Zvládať dnešnú dynamickú dobu a podávať každý deň maximálny výkon si vyžaduje pevnú pôdu pod nohami. A práve preto je mottom značky PARADOR “living performance”.
Sortiment PARADOR zahŕňa drevené podlahy, kompozitné SPC, vinylové aj laminátové s najvyššími štandardmi dizajnu, ktoré sa vyrábajú v nemeckom sídle v Coesfelde a v rakúskom výrobnom závode v Güssingu. PARADOR je mimoriadne obľúbený pre autentické dekory, ktorými dosahuje realistické interiéry.
| Hrúbka podlahy: | 9 mm |
| Balenie: | 2,673 m2 |
| Zámok: | Bezlepidlový zámkový clic systém Safe-Lock PRO |
| Záťažová trieda | 23/33 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 2200 x 243 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Prírodná štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | Lifetime (doživotná) |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,048 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaný dekor soklovej lišty | Dub D005 |
| Trieda oteru | AC5 |
| Kročajový útlm [dB] | 14 |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Formát | 2200 x 243 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Askada biely bielený |
| Kolekcia | Trendtime 6 |
| Hrúbka celkom | 9 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Farba | Šedo-Biela |
| Ks v balení | 5 |
| Balení na palete | 39 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC5 |
| Trieda záťaže | 23/33 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ | Overlay |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 10 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | Dub D005 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže | AC5 - 23/33 |
| Antibakteriálna úprava | NIE |
| Hrúbka podlahy: | 9 mm |
| Balenie: | 2,673 m2 |
| Zámok: | Bezlepidlový zámkový clic systém Safe-Lock PRO |
| Záťažová trieda | 23/33 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 2200 x 243 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Prírodná štruktúra |
| Garancia pre domácnosti | Lifetime (doživotná) |
| Tepelný odpor R [m² K/W] | 0,048 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Odporúčaný dekor soklovej lišty | Dub D005 |
| Trieda oteru | AC5 |
| Kročajový útlm [dB] | 14 |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Formát | 2200 x 243 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Askada biely bielený |
| Kolekcia | Trendtime 6 |
| Hrúbka celkom | 9 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Farba | Šedo-Biela |
| Ks v balení | 5 |
| Balení na palete | 39 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC5 |
| Trieda záťaže | 23/33 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Svetlý |
| Povrchová úprava - typ | Overlay |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF Aqua-Proof |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP VINCLICK 100 1,1 mm alebo Podložka Parador Akustik-Protect 100 s parozábranou |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 10 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | Dub D005 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (48 hodín proti striekajúcej vode) |
| Spoj | Safe-Lock PRO |
| Trieda oderu a záťaže | AC5 - 23/33 |
| Antibakteriálna úprava | NIE |
Certifikát jednej z najuznávanejších inštitúcií na skúmanie kvality vzduchu v interiéri (Interier Air Quality). Skúma štandardy podlahových materiálov, priľnavosti a podkladov podláh.
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát perfektnej kvality produktu, bezpečnosti a dokumentácie nezávislého monitorovania inštitúcie TÜV Rheinland.
Produkt s týmto označením spĺňa najprísnejšie normy týkajúce sa škodlivín a emisií, ktoré eco-INSTITUT vyžaduje.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok certifikovaný podľa najprísnejších noriem výskytu emisií. Ekologické označenie: RAL-UZ 176.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
Z hľadiska energetickej úspornosti, udržateľnosti a zvýšeného počtu certifikácie budov, získava označenie Environmental Product Declaration, ktoré sa udeľuje na základe ekologickej bilancie výrobku.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: