Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka Parador Stick-Protect PUM je samolepiaca podložka určená pod vinylové dielce. Je špeciálne vyvinutá tak, aby sa zabránilo rozotretiu lepidla na poter. Parador Stick-Protect sa skladá z priehľadnej PET-fólie so samolepiacou vrstvou (s odnímateľnou ochrannou fóliou), ktorá je rozmerovo stabilná, polyuretánovej vrstvy odolnej voči starnutiu s vysokou pevnosťou a vysokokvalitného podkladu z rúna (v čiernej farbe).
Podložka Parador Stick-Protect neobsahuje zmäkčovadlá, azbest, formaldehyd, halogény, ťažké kovy a spĺňa francúzske smernice pre prchavé organické zlúčeniny (VOC), ako aj nemeckú schému AGBB. Je bez rozpúšťadiel a neobsahuje látky poškodzujúce ozónovú vrstvu.
Samolepiaca vrstva zabezpečuje, že nepotrebujete lepidlo. Táto podložka pod vinylovú podlahu je hrubá 1,8 mm a je vhodná na podlahové kúrenie. Má nízky tepelný odpor 0,01 m2 K/W a vysokú zaťažiteľnosť v tlaku až 45 t / m2. Podložka nemá integrovanú parozábranu. Dodávame v balení rolky vo formáte 1 x 6,5 m.
| Balenie: | 6,5 m2 |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Formát | 1 x 6,5 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod lepené podlahy - vinylové dielce |
| Hrúbka celkom | 1,8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Materiál | Polyuretán-minerál |
| Použitie | Pod vinylové dielce na nalepenie, namiesto lepidla (podložka má samolepiacu vrstvu) |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 45 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 15 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,01 |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 6 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 0,55 |
| Balenie: | 6,5 m2 |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Formát | 1 x 6,5 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod lepené podlahy - vinylové dielce |
| Hrúbka celkom | 1,8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | NIE |
| Materiál | Polyuretán-minerál |
| Použitie | Pod vinylové dielce na nalepenie, namiesto lepidla (podložka má samolepiacu vrstvu) |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 45 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 15 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,01 |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 6 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 0,55 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: