Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podložka pod plávajúce podlahy SECURA MAX AQUASTOP SMART 5 mm XPS je vhodná pre laminát, drevo a vinylové podlahy na HDF nosiči. Podložka je vyrobená z kvalitného extrudovaného polystyrénu (XPS+PET), čo zabezpečuje vynikajúcu izoláciu a pevnosť.
S celkovou hrúbkou 5 mm poskytuje špičkovú oporu pre rôzne typy podlahových krytín položené plávajúcim spôsobom. Táto podložka nie je vhodná pre podlahové kúrenie. Redukcia priestorového hluku RWS dosahuje 10 %, zatiaľ čo redukcia kročajového hluku IS je vysoká až 22 dB (v miestnosti dole).
Integrovaná parozábrana a ochrana proti vlhkosti podkladu zabezpečujú vynikajúcu ochranu pred vlhkosťou. Montuje sa striebornou stranou nahor a má sivú farbu so striebornou fóliou. Podložka je balená vo forme skladačky/harmoniky. Dodávame v balení 1,18 x 4,7 metrov.
| Balenie: | 5,5 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1,18 x 4,7 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Hustota QW kg/m3 | 32 |
| Materiál | Extrudovaný polystyrén XPS+PET |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Sivá + Strieborná fólia |
| Typ balenia | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 9 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 22 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Nevhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,18 |
| Montáž | Striebornou stranou nahor |
| Ks na palete | 32 |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 10 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 4 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 150 |
| Balenie: | 5,5 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1,18 x 4,7 m |
| Produktová skupina | Podložky pod podlahy |
| Typ výrobku | Podložka pod plávajúce podlahy - laminát, drevo |
| Hrúbka celkom | 5 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Integrovaná parozábrana (SD minim. 75 m) | ÁNO |
| Hustota QW kg/m3 | 32 |
| Materiál | Extrudovaný polystyrén XPS+PET |
| Použitie | Pod plávajúce podlahy - laminátové, drevené, vinylové na HDF nosiči |
| Farba | Sivá + Strieborná fólia |
| Typ balenia | Skladačka / harmonika |
| Zaťažiteľnosť v tlaku CS t/m2 | 9 |
| Redukcia kročajového hluku IS dB (v miestnosti dole) | 22 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Nevhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,18 |
| Montáž | Striebornou stranou nahor |
| Ks na palete | 32 |
| Redukcia priestorového hluku RWS % | 10 |
| Vyrovnanie nerovností PC mm | 4 |
| Ochrana proti vlhkosti podkladu SD m | 150 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: