

Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Kolekcia Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic ponúka 32 úžasných farieb: parkety, voskovaný betón, kameň. Veľmi realistický vzhľad lamiel a ich matná povrchová úprava umocnia pocit tepla vo vašej domácnosti a zároveň dokonale splynú so štýlom každého interiéru. Veľkou výhodou kolekcie Gerflor Virtuo 30 Rigid Acoustic je ľahká inštalácia pomocou klik systému.
Vďaka tomu je kompozitná podlaha Virtuo 30 Rigid Acoustic ideálnym riešením na renováciu. Inštalácia je možná napríklad na dlaždice, ak sú škáry široké menej ako 8 mm a hlboké 3 mm. Celá kolekcia má integrovanú akustickú podložku, ktorá obmedzuje hluk. Gerflor Virtuo 30 Rigid Acousti je zdravá podlaha a má najvyšší A+ certifikát pri meraní kvality vzduchu v interiéri.
Francúzsky Gerflor je špecialista a svetový líder v oblasti riešení odolných podláh. Etablovaná značka vo viac ako 100 krajinách sveta neustále rozvíja svoje aktivity na nové trhy. Vo všetkých výrobných závodoch má Gerflor certifikát ISO 14001 a dodržiava najvyššie štandardy, pokiaľ ide o životné prostredie.
Inovatívna technológia rigidných vinylových dielcov značky Gerflor umožňuje vytvárať komerčné športové priestory, ako aj dizajnové domáce priestory pre každého bez rozdielov. Výhodou Gerflor je rôznorodosť dekorov a dostupných prevedení - ako v lepenom vinyle, tak v klikovom systéme.
Kompozitná podlaha je moderný typ podlahovej krytiny, ktorý využíva kombináciu rôznych materiálov, často s cieľom dosiahnuť optimálnu odolnosť, estetiku a jednoduchú údržbu. Príjemné a teplé na chôdzu a odolné na bývanie.
| Hrúbka podlahy: | 5,4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,3 mm |
| Balenie: | 2,39 m2 |
| Zámok: | LOCK by Gerflor |
| Záťažová trieda | 23/31 |
| V-drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Formát podlahy | 1250 x 229 mm |
| Vzor | 1-lamela XL |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 5 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Tepelná vodivosť W/(m.K) : | 0,25 |
| Odolnosť proti pošmyknutiu : | R10 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Kročajový útlm [dB] | 21 dB |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Kolekcia : | Virtuo |
| Formát | 1492 x 229 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Názov dekoru | Baita Blond |
| Kolekcia | Virtuo 30 Rigid |
| Hrúbka celkom | 5,4 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 7 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,0216 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 23/31 |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Povrchová úprava - typ | PUR |
| Nosič | Rigidná kompozitná doska |
| Nosič - materiál | RCB |
| Dekor originál soklovej lišty | S081 |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Antibakteriálna úprava | NIE |
| Protiťah, podkladová vrstva | Podložka hr. 1,2 mm |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 8-10 mm |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 3 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | 35-60% |
| Hrúbka podlahy: | 5,4 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,3 mm |
| Balenie: | 2,39 m2 |
| Zámok: | LOCK by Gerflor |
| Záťažová trieda | 23/31 |
| V-drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Formát podlahy | 1250 x 229 mm |
| Vzor | 1-lamela XL |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 5 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Tepelná vodivosť W/(m.K) : | 0,25 |
| Odolnosť proti pošmyknutiu : | R10 |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné podlahové kúrenie |
| Kročajový útlm [dB] | 21 dB |
| Integrovaná podložka | Áno |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Kolekcia : | Virtuo |
| Formát | 1492 x 229 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Názov dekoru | Baita Blond |
| Kolekcia | Virtuo 30 Rigid |
| Hrúbka celkom | 5,4 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 7 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,0216 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 23/31 |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Povrchová úprava - typ | PUR |
| Nosič | Rigidná kompozitná doska |
| Nosič - materiál | RCB |
| Dekor originál soklovej lišty | S081 |
| Priznaná drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Odolnosť voči mikro-škrabancom | ÁNO |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | 100 % vodeodolná podlaha, vhodná aj do vlhkých priestorov |
| Antibakteriálna úprava | NIE |
| Protiťah, podkladová vrstva | Podložka hr. 1,2 mm |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 20 x 20 m (400 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 8-10 mm |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 3 mm na 2 m |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | 35-60% |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: