Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Kolekcia Pure structure – Stripes prináša čistý geometrický štýl do vášho interiéru. Jemná štruktúra pruhov na povrchu vytvára optický efekt a hĺbku priestoru.
Rýchla a jednoduchá inštalácia bez zbytočného neporiadku. Ideálne riešenie pre rekonštrukcie aj nové dizajnové projekty.
Tieto moderné diazjnové obklady na stenu vám poskytnú maximálnu spoľahlivosť vo vlhkých priestoroch. Vhodné aj do sprchových kútov.
| Balenie: | 2,88 m2 |
| Štruktúra povrchu | STRIPES |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 600 x 1200 mm |
| Produktová skupina | Obklady |
| Typ výrobku | Obkladové panely |
| Názov dekoru | Tweed Sand |
| Kolekcia | PURE STRUCTURE |
| Hrúbka celkom | 4 mm |
| Ks v balení | 4 |
| Balení na palete | 32 |
| Montáž | Nalepenie |
| Spoj - typ | Perodrážka - 4x MODEE LOCK |
| Farebný odtieň | Svetlý |
| Dekor/drevina | Tkanina |
| Nosič | Minerálne kompozitné |
| Nosič - materiál | Minerálna doska |
| Číslo dekoru | 527S |
| Dekoračná špára | ÁNO |
| Trieda reakcie na oheň | B-s2, d0 |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v EU |
| Vodeodolnosť | ÁNO, 100% |
| Balenie: | 2,88 m2 |
| Štruktúra povrchu | STRIPES |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 600 x 1200 mm |
| Produktová skupina | Obklady |
| Typ výrobku | Obkladové panely |
| Názov dekoru | Tweed Sand |
| Kolekcia | PURE STRUCTURE |
| Hrúbka celkom | 4 mm |
| Ks v balení | 4 |
| Balení na palete | 32 |
| Montáž | Nalepenie |
| Spoj - typ | Perodrážka - 4x MODEE LOCK |
| Farebný odtieň | Svetlý |
| Dekor/drevina | Tkanina |
| Nosič | Minerálne kompozitné |
| Nosič - materiál | Minerálna doska |
| Číslo dekoru | 527S |
| Dekoračná špára | ÁNO |
| Trieda reakcie na oheň | B-s2, d0 |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v EU |
| Vodeodolnosť | ÁNO, 100% |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 100 € | 12 € |
| nad 100 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: