Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podlahové lišty ARBITON MACK sú ideálne pre laminátové podlahy, keďže svojim tvarom doplnia každý moderný interiér. Široká škála farieb a hladká povrchová úprava umožnia jednoduché prispôsobenie vybranej podlahe. Medzi farbami je k dispozícii aj univerzálna biela a čoraz obľúbenejšia hliníková povrchová úprava.
Výhodou podlahovej lišty MACK je prispôsobené originálne príslušenstvo ku každej farbe - vnútorné a vonkajšie rohy, spojka a ukončenie. Vďaka tomu bude celé podlahové príslušenstvo dokonale súznieť. ARBITON MACK je lišta s káblovým kanálom, ktorú možno kombinovať so špeciálne navrhnutým MULTIBOXom, aby ste mali čisto vyzerajúce káblové výstupy k rôznym zariadeniam.
Arbiton je európska značka, patriaca do koncernu s 3 výrobnými závodmi a vlastným vedecko-výskumným laboratóriom. Inovatívna značka podlahového príslušenstva roky investuje do výskumu a nových technológií.
Arbiton je lídrom na európskom trhu v oblasti výroby podlahových podložiek a ako jediná spoločnosť na svete vyrába podložky v troch rôznych technológiách, vrátane technologicky pokročilých polyuretánovo-minerálnych podložiek.
| Balenie: | 2,5 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Plastová PVC |
| Názov dekoru | Dub Edmonton |
| Výška | 60 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Kolekcia | MACK |
| Ks v balení | 20 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Číslo dekoru | 132 |
| Hĺbka | 20 mm |
| Balenie: | 2,5 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Plastová PVC |
| Názov dekoru | Dub Edmonton |
| Výška | 60 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Kolekcia | MACK |
| Ks v balení | 20 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Číslo dekoru | 132 |
| Hĺbka | 20 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: