Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Táto moderná lišta z MDF s výškou 58 mm a hĺbkou 18 mm v rovnom tvare je ideálnym riešením pre dokonalé zakrytie dilatačnej škáry podlahy. S dodávanými montážnymi dielmi ju môžete jednoducho a spoľahlivo upevniť.
Lišta H2O K58C má tiež praktickú funkciu, umožňujúcu vedenie skrytých káblov za ňou. Vďaka svojmu modernému dizajnu a praktickým vlastnostiam je táto lišta ideálnym doplnkom pre vašu podlahu.
| Balenie: | 2,6 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, Kompozitný nosič |
| Výška | 58 mm |
| Šírka | 18 mm |
| Dĺžka | 2600 mm |
| Kolekcia | K58C H2O O.R.C.A. |
| Montáž | Na úchyt |
| Vedenie káblov v lište | ÁNO |
| Profil, tvar | Hranatý |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO (rohy a ukončenia) |
| Hĺbka | 18 mm |
| Balenie: | 2,6 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, Kompozitný nosič |
| Výška | 58 mm |
| Šírka | 18 mm |
| Dĺžka | 2600 mm |
| Kolekcia | K58C H2O O.R.C.A. |
| Montáž | Na úchyt |
| Vedenie káblov v lište | ÁNO |
| Profil, tvar | Hranatý |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO (rohy a ukončenia) |
| Hĺbka | 18 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: