Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Soklová lišta dyha Dub European je lakovaná hranatá lišta s nosičom smrek a výškou 50 mm. S dĺžkou 2,5 m je vhodná na prekrytie medzier medzi podlahou a stenou. Vyrobené v Európskej únii.
| Balenie: | 2,5 bm |
| Dostupnosť | Na externom sklade |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Dyhová, drevený nosič |
| Názov dekoru | Dub European |
| Výška | 50 mm |
| Šírka | 17,5 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Kolekcia | Gerflor 60 |
| Ks v balení | 5 |
| Dekor/drevina | Dub |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | NIE |
| Hĺbka | 17,5 mm |
| Balenie: | 2,5 bm |
| Dostupnosť | Na externom sklade |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Dyhová, drevený nosič |
| Názov dekoru | Dub European |
| Výška | 50 mm |
| Šírka | 17,5 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Kolekcia | Gerflor 60 |
| Ks v balení | 5 |
| Dekor/drevina | Dub |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | NIE |
| Hĺbka | 17,5 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: