Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Samolepiaci prechodový profil s oblým dizajnom od spoločnosti Gerflor a pasuje k podlahám rovnakej značky. Jeho flexibilita a jednoduchá inštalácia ho robia ideálnym riešením pre spojenie rôznych typov podláh, pričom zabezpečuje elegantný prechod medzi nimi.
Francúzsky Gerflor je špecialista a svetový líder v oblasti riešení odolných podláh. Etablovaná značka vo viac ako 100 krajinách sveta neustále rozvíja svoje aktivity na nové trhy. Vo všetkých výrobných závodoch má Gerflor certifikát ISO 14001 a dodržiava najvyššie štandardy, pokiaľ ide o životné prostredie.
Inovatívna technológia rigidných vinylových dielcov značky Gerflor umožňuje vytvárať komerčné športové priestory, ako aj dizajnové domáce priestory pre každého bez rozdielov. Výhodou Gerflor je rôznorodosť dekorov a dostupných prevedení - ako v lepenom vinyle, tak v klikovom systéme. Dostupné je aj originálne príslušenstvo – podlahové profily a iné.
| Balenie: | 0,93 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Kolekcia : | Virtuo |
| Povrchová úprava | PVC fólia |
| Produktová skupina | Profily |
| Typ výrobku | Prechodové profily - Samolepiaco-narážacie |
| Výška | 4,6 mm |
| Šírka | 37 mm |
| Dĺžka | 930 mm |
| Kolekcia | Multifunkčný profil 0642 |
| Materiál | Hliník |
| Montáž | Samolepiaci + narážací |
| Profil, tvar | Oblý |
| Číslo dekoru | C016 |
| Na výškový rozdiel do (mm) | 8 mm pri montáži na lepidlo, 17 mm pri montáži na tŕne |
| Samolepiace prevedenie s lepidlom | ÁNO |
| Viditeľné skrutky | NIE |
| Neviditeľné skrutky/tŕne | ÁNO |
| Silikónové tesnenie | NIE |
| Balenie: | 0,93 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Kolekcia : | Virtuo |
| Povrchová úprava | PVC fólia |
| Produktová skupina | Profily |
| Typ výrobku | Prechodové profily - Samolepiaco-narážacie |
| Výška | 4,6 mm |
| Šírka | 37 mm |
| Dĺžka | 930 mm |
| Kolekcia | Multifunkčný profil 0642 |
| Materiál | Hliník |
| Montáž | Samolepiaci + narážací |
| Profil, tvar | Oblý |
| Číslo dekoru | C016 |
| Na výškový rozdiel do (mm) | 8 mm pri montáži na lepidlo, 17 mm pri montáži na tŕne |
| Samolepiace prevedenie s lepidlom | ÁNO |
| Viditeľné skrutky | NIE |
| Neviditeľné skrutky/tŕne | ÁNO |
| Silikónové tesnenie | NIE |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: