Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,8 mm |
| Balenie: | 24 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 2 x 12 m |
| Typ výrobku | PVC |
| Názov dekoru | 2417-3 |
| Kolekcia | Novoflor Extra Helia |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 34/43 |
| Dekor/drevina | 2417-3 |
| Číslo dekoru | 2417-3 |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,8 mm |
| Balenie: | 24 m2 |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 2 x 12 m |
| Typ výrobku | PVC |
| Názov dekoru | 2417-3 |
| Kolekcia | Novoflor Extra Helia |
| Hrúbka celkom | 2 mm |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Protišmykový povrch | DS/R10 |
| Trieda záťaže | 34/43 |
| Dekor/drevina | 2417-3 |
| Číslo dekoru | 2417-3 |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: