Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Preglejka je jednostranne protišmyková , druhá strana je hladká .
Odolnosť protišmykovej vrstvy zabezpečuje fenolický film.
Protišmykové preglejky z brezového dreva sa používajú ako podlahy do prívesných vozíkov a taktiež ako vnútorné opláštenie
dodávkových vozidiel, aby sa zabránilo poškodeniu auta a zachovala sa jeho hodnota .
- je vodeodolnosť vďaka obojstrannému použitiu fenolickej fólie a ošetreniu hrán vodovzdorným náterom
- protišmyková mriežka aplikovaná na jednu stranu preglejky
| Hrúbka podlahy: | 27 mm |
| Šírka: | 1250 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Plocha: | 3,125 m² |
| Množstvo na palete: | 32ks |
| Drevina plošného materiálu | Breza |
| Povrch materiálu | Protišmyková mriežka |
| Orientácia | Pozdĺžna |
| Trieda lepenia | Exteriér |
| Typ preglejky | Protišmyková |
| Hrúbka podlahy: | 27 mm |
| Šírka: | 1250 mm |
| Dĺžka: | 2500 mm |
| Plocha: | 3,125 m² |
| Množstvo na palete: | 32ks |
| Drevina plošného materiálu | Breza |
| Povrch materiálu | Protišmyková mriežka |
| Orientácia | Pozdĺžna |
| Trieda lepenia | Exteriér |
| Typ preglejky | Protišmyková |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 2000 € | 0,99 EUR za km z najbližšieho distribučného skladu |
| nad 2000 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: