Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Podlahové lišty ARBITON VIGO 60 vás nenútia vybrať si medzi dvoma ťažkými voľbami - toto riešenie je hybridnou technológiou, ktorá spája vysokokvalitný povrch MDF soklových líšt a flexibilitu plus vodeodolnosť PVC líšt. Kolekcia je jednoduchá na osadenie a povrch bez mikropórov dobre odoláva prachu a nečistotám.
Soklová lišta z kolekcie VIGO 60 sa dobre prispôsobí nerovnostiam na stenách a integrované mäkké okraje vo farbe viete pripojiť k stene tak, aby ste dosiahli vodeodolnú bariéru pri stene aj v smere od podlahy. Gumové tesnenia sú ideálne riešenie pre tých, ktorí plánujú inštaláciu vo vlastnej réžii.
Arbiton je európska značka, patriaca do koncernu s 3 výrobnými závodmi a vlastným vedecko-výskumným laboratóriom. Inovatívna značka podlahového príslušenstva roky investuje do výskumu a nových technológií.
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Plastová PVC |
| Názov dekoru | Dub Bolton |
| Výška | 60 mm |
| Šírka | 15 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | VIGO |
| Materiál | Duropolymér |
| Ks v balení | 10 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Číslo dekoru | 44 |
| Hĺbka | 15 mm |
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Plastová PVC |
| Názov dekoru | Dub Bolton |
| Výška | 60 mm |
| Šírka | 15 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | VIGO |
| Materiál | Duropolymér |
| Ks v balení | 10 |
| Prvky k lište (ÁNO/NIE) | ÁNO |
| Číslo dekoru | 44 |
| Hĺbka | 15 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: