Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Séria líšt SL18 od nemeckého výrobcu Parador sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou a dokonalým vzhľadom. Lišta SL18 je ideálna na montáž pre domácich majstrov aj profesionálnych podlahárov, vďaka montáži na klip sa rýchlo a jednoducho inštaluje. Jadro z MDF zabezpečuje odolnosť a kvalitu, fólia na vrchu dodá každému priestoru štýlový vzhľad.
Odolné jadro z MDF zabezpečuje stabilný, no stále dostatočne pružný výrobok. Parador SL18 je soklová lišta odolná voči vlhkosti, nečistotám a poškriabaniu. Má žiadanú výšku 70 mm a s šírkou 1,65 cm je táto soklová lišta dostatočne robustná a poskytuje optimálnu oporu.
Lišty Parador SL 18 sú skvelým doplnkom k vašej podlahe. Či už ide o umelé drevo, laminát, dizajnovú podlahu alebo koberec, soklová lišta sa prispôsobí každému povrchu a zabezpečí dokonalé priľnutie.
Nemecká značka prémiových a dizajnových podláh PARADOR už 40 rokov pretvára domy a byty na tie najkrajšie domovy na svete. Špičková kvalita definuje každý jeden produkt PARADOR a všetky v sebe spájajú krásu umenia žiť a praktickosť spojenú s výkonom a kvalitou.
Rovnako je tomu aj pri doplnkoch – vrátane soklových líšt. V súlade s mottom značky PARADOR “living performance” sa môžete spoľahnúť na kvalitu sortimentu.
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru | Dub D085 |
| Výška | 70 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | SL18 |
| Ks v balení | 15 |
| Dekor/drevina | Dub |
| Číslo dekoru | D085 |
| Hĺbka | 16,5 mm |
| Balenie: | 2,2 bm |
| Dostupnosť | Na objednávku |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Fóliovaná, MDF nosič |
| Názov dekoru | Dub D085 |
| Výška | 70 mm |
| Dĺžka | 2200 mm |
| Kolekcia | SL18 |
| Ks v balení | 15 |
| Dekor/drevina | Dub |
| Číslo dekoru | D085 |
| Hĺbka | 16,5 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: