Vchodové dvere   Počet produktov v kategórii: 336

Vchodové dvere sú dôležitou súčasťou každej stavby, či sa už jedná o rodinné domy, bytové domy, obchodné budovy alebo rôzne iné zariadenia. V ponuke máme rôzne typy vchodových dverí od plastových až po oceľové. Ak si neviete vybrať, odporúčame vám najpredávanejšieho výrobcu WIKED za najlepšie ceny. 

 • Podľa značky

  V našej bohatej ponuke rozdeľujeme vchodové dvere aj podľa značiek. Ponúkame vám popredných výrobcov vchodových dverí ako napríklad výrobca WIKED, PORTA DOORS, DRE, ERKADO a podobne. Pri výbere vchodových dverí sa treba uistiť, či sú vhodné na vnútorné, alebo vonkajšie použitie.

 • Bytové

  Vchodové bytové dvere vám ponúkame od najlepších výrobcov ako sú napríklad ERKADO, DRE, INVADO...Vhodné su len do bytov, nakoľko nemajú UV ochranu, ani vhodnú povrchovú úpravu. Veľká výhoda je, že si môžete zladiť interiérové dvere v rovnakom dekore ako sú vchodové dvere do bytu. :)

 • Oceľové

  Medzi najpredávanejšie dvere z našej širokej ponuky patria určite oceľové dvere. Sú vhodné aj do bytov a samozrejme aj do domov. Najlepší výrobca oceľových dverí, ktorých máme v ponuke je určite výrobca WIKED. Tento výrobca ponúka krásne dvere za vynikajúcu cenu, spolu s vysokou kvalitou a veľkým výberom modelov dverí, alebo presklení. Sú vhodné pre všetky typy zákazníkov.

 • Domové

  V dnešnej dobe sa vyrábajú domové dvere od rôznych výrobcov, rôznej kvality a ceny. Medzi najpredávanejšie vchodové dvere do domu určite radíme dvere oceľové, plastové, hliníkové a drevené. Vieme vám ponúknuť všetky tieto prevedenia za výborné ceny. Pri výbere domových-vchodových dverí treba hlavne pozerať na kvalitu, aby vám naozaj vydržali čo najdlhšie.

 • Drevené

  Drevené vchodové dvere očaria určite milovníkov prírodných materiálov. Výhoda pri tomto type dverí je, že je to ekologický materiál a je vhodný aj pre alergikov. Pri výbere drevených dverí si ale treba dávať pozor na ich kvalitu. Hlavne musí byť dobre preschnuté drevo, aby vám dvere v budúcnosti nevykrácalo.

 • Extra
 • Protipožiarne a technické

  Určite netreba zabúdať ani na protipožiarne, či technické dvere, ktoré máme tiež v ponuke. Ponúkame kvalitné protipožiarne dvere s rôznou protipožiarnou odolnosťou, farbou aj typom. Jeden z najpredávanejších výrobcov na protipožiarne dvere je PORTA DOORS. Technické dvere sú vhodné hlavne do technických, či skladových miestností.

 • Bezpečnostné

  Medzi najobľúbenejšie vchodové dvere patria aj bezpečnostné vchodové dvere, ktoré sa delia podľa triedy bezpečnostnej odolnosti. Predávame bezpečnostné dvere od rôznych výrobcov. Pri vhodnom výbere bezpečnostných dverí treba dbať hlavne na kvalitu zámkov, bezpečnostných prvkov, čapov a tiež materiál z ktorých sú dvere vyrobené a vyplnené.  

 • So sklom

  Pri vchodových dverách nesmú chýbať samozrejme aj modely so sklom. V ponuke máme pre vás rôznych kvalitných výrobcov s krásnymi preskleniami. Na výber je napríklad najpredávanejšie reflexné, alebo matné sklo a taktiež aj veľa iných. Pri niektorých sklách sú na výber aj zaujímavé okrasné doplnky. Vchodové dvere so sklom sa používajú hlavne do rodinných domov, alebo úradných budov.

 • Plné

  Vchodové dvere plné sú veľmi často predávané dvere. V ponuke u nás nájdete rôzne farby aj  modely. Nestačia vám plné hladké dvere? Máme pre vás riešenie, pretože ponúkame aj plné dvere s modernými výrezmi. Plné vchodové dvere sa používajú hlavne do bytov.

 • Hliníkové
Zobrazené 1 - 24 s 336 produktov
Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po - So, 8 - 18 hod.)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape
Hodnotenia a recenzie :
Vchodové dvere

Priemer 4.5 / 5
Na základe 5 hodnotení Na základe 5 užívateľských recenzií.