Interiérové dvere   Počet produktov v kategórii: 2973

Interiérové dvere sú neoddeliteľnou súčasťou pri zariaďovaní všetkých typov interiérov. V ponuke u nás nájdete tých najpredávanejších výrobcov ako sú napríklad DRE, CENTURION, ERKADO, PORTA DOORS, VASCO, VERTE, INTENSO za najvýhodnejšie ceny na trhu. Predávame výnimočné interiérové dvere, v najväčšiom výbere či už dekorov, alebo typov presklenia. Zľava na vybraných výrobcov 10-14% a taktiež doprava nad 1000€ zdarma.

 • Podľa značky

  Najširšia ponuka interiérových dverí (viac než 1000 rôznych dekorov) od popredných európskych výrobcov ako sú: DRE, PORTA DOORS, CENTURION, VASCO, ERKADO, INVADO, VERTE, INTENSO za najnižšie ceny.

 • Bez skla

  V ponuke u nás nájdete aj plné dvere - bez skla, ktoré sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach aj vnútorných výplniach. Plné dvere odporúčame použiť do miestností, ktoré nechceme presvetliť a tam, kde chceme mať lepšie odhlučnenie aj predelenie.

 • So sklom

  Interiérové dvere so sklom sú momentálne najpredávanejšie dvere aké sa predávajú. Pri ich výbere si treba hlavne zvloliť správny typ presklenia. V našej ponuke máme širokú škálu presklení aj farieb od rôznych výrobcov. Pri výbere netreba zabudnúť aj na rôzne tipy skla, či už napríklad priehľadné, alebo matné. Presklené dvere sa hodia hlavne do miestností, ktoré chceme pekne presvetliť. 

 • Sklenené

  Predávame špičkové sklenené dvere v decentne jednuduchých, ale aj dráždivo moderných dizajnoch. Vyberáme pre vás tie najlepšie sklenené dvere žiadaných výrobcov ako sú napríklad ERKADO či INVADO. Zaujímavóu alternatívou ku skleneným dverám sú aj dvere so sklom.

 • Klasické

  Ponúkame pre vás aj klasické dvere, ktoré sú stále trendy. Máme ich v ponuke od výrobcov s dlhoročnými skúsenosťami ako napríklad DRE, PORTA DOORS, ERKADO. Tieto dvere budú stále in, hlavne pre staršiu generáciu. Veľmi pekne sa dajú zladiť klasické dvere so sklom v kombinácií s klasickými dverami bez skla.

 • Moderné

  Moderné dvere, ktoré máme pre vás v ponuke od tých najžiadanejších výrobcov, sa stali vďaka svojmu príťažlivému dizajnu momentálne najpredávanejšími dverami. Žiadanými sa stali aj dvere extravagante moderného typu v kombinácií s jednoduchosťou a krásou.

 • Extra

  Pripravili sme si pre vás aj špeciálne dvere s extravagantným nádychom a očarujúcim dizajnom. Využijú ich hlavne ľudia s rôznorodou fantáziou a extravagantým vkusom.

 • Standard - s ostrými hranami

  V ponuke u nás nájdete aj úplne jednoduché  štandardné dvere, ktoré sa hodia do menej obývaných miestností. Veľkou výhodou je práve príjemá cena, za ktorú si tieto dvere od nás môžete zakúpiť. Veľký výber dverí + najnižšie ceny = spokojný zákazník :)

 • Soft - s oblými hranami

  Interiérové dvere so soft technológiou, čo znamená zaoblená hrana dverí, je výborným riešením pre viac zaťažované dvere. Dvere so soft technológiou majú dlhšiu životnosť a určite vyzerajú oveľa krajšie. V ponuke máme tento typ dverí od najznámejších výrobcov ako napríklad VASCO, ERKADO, CENTURION za najlepšie ceny. 

 • Lesklé dvere
Zobrazené 1 - 24 s 2973 produktov
Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po - So, 8 - 18 hod.)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape