Kľučky   Počet produktov v kategórii: 494

Kľučky sú neoddeliteľnou súčasťou pri kúpe dverí. Dvere bez kľučky nemajú a nespĺňajú svoj význam. Ponúkame nespočetne veľa typov kľučiek rôznych farieb aj typov aj pre toho najnáročnjšieho zákazníka. Máme v pokuke popredných výrobcov kľučiek ako sú DOMINO, INFINITY LINE, SCHAFFNER za vynikajúce ceny.

 • Podľa značky

  V prípade kľučiek, sme si pre vás pripravili popredných výrobcov ako sú napríklad výrobca DOMINO, INFINITY LINE a SCHAFFNER. V ponuke máme od nich veľa kľučiek aj doplnkov za vynikajúce ceny. Krásne kľučky určite oceníte v rôznych farbách na výber.

 • Rozetové

  Rozetové kľučky sú moderným skrášlením každých dverí. V ponuke máme rozetové - dvojdielne kľučky rôznych farieb. Predávame nádherné okruhlé, alebo hranaté kľučky vhodné pre každého zákazníka. Stačí si vybrať podľa vkusu.

 • Celoštítove

  Celoštítové kľučky sa krásne hodia do klasických štýlov dverí. V ponuke máme veľmi pekné celoštítové - jednodielne kľučky, napríklad od výrobcu DOMINO. Dá sa vybrať veľa farieb aj typov. 

 • Gule

  Gule na dvere máme v ponuke od popredného výrobcu kľučiek a príslušetsva a je to výrobca DOMINO. Ponúkame pre vás nielen gule na vchodové dvere, ale aj na interiérové dvere. Výhodou je, že sa dá vybrať aj farba aj typ gule. Jedna z možností na výber je aj guľa hranatá, alebo okruhlá vhodná do všetkých typov interiérov aj exteriérov.

 • Nerezové

  Pre náročnejších zákazníkov sme si pripravili aj nerezové kľučky, ktoré svojim vzhľadom potešia každého. Sú krásne, majú štýl a hodia sa do moderných bytov, domov, úradných budov a podobne. Správna voľba za výborné ceny.

 • Vonkajšie

  Vonkajšie kľučky sú vhodné do exteriérov, pretože majú špeciálnu povrchovú úpravu odolnú voči vode aj slnečnému žiareniu. Dajú sa vybrať  pekné kľučky, ktoré zladíte s vchodovými dverami za super ceny.

 • Úchyty na posuvné dvere

  Medzi používané doplnky k dverám patria samozrejme aj úchyty na posuvné dvere. V našej ponuke ich nájdete od rôznych výrobcov ako napríklad ERKADO, CENTURION, DRE a podobne. Na výber máme úchyty okruhlé, ovalné, aj hranaté v rôznych farebných prevedeniach. Odporáčame vyberať podľa výrobcu, od ktorého máte vybraté aj dvere.

Zobrazené 1 - 24 s 494 produktov
Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Až 20 odberných
miest na OSB dosky
"Alebo Vám ich bezpečne dopravíme"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po - Ne, 6 - 24 hod.)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape
Hodnotenia a recenzie :
Kľučky

Priemer 5 / 5
Na základe 1 hodnotení