Podlahy   Počet produktov v kategórii: 31

Hľadáte, kde kúpiť podlahu? Výborne. Predávame špičkové podlahy od najznámejších európskych výrobcov ako sú napríklad KAINDL, KRONO ORIGINAL, TARKETT, BARLINEK, CLASSEN. Máme širokú ponukuv krásnych dekoroch, ktoré sa hodia do každej miestnosti vášho interiéru. Snažíme sa spojiť široký výber s priaznivou cenou, aby bol vždy výsledok pozitívny.

 • Plávajúce podlahy

  Plávajúce podlahy sú najrozšírenejšie podlahy aké sa momentálne predávajú. Medzi plávajúce podlahy patria napríklad laminátové podlahy, drevené podlahy, vinylové podlahy, bambusové podlahy. Pri výbere podláh určite treba myslieť na hrúbku podlahy, povrch a vzor. Podlahy sú dôležitou súčasťou každého interiéru, preto si treba vybrať správne, aby ste s výberom boli dlhé roky spokojný.

 • Lišty

  Lišty sú neoddeliteľnou súčasťou k pávajúcim podlahám. V ponuke máme drevené lišty s dlhoročnou tradíciou a rôznych dekoroch, alebo praktické a najpredávanejšie plastové lišty, s ktorými je radosť pracovať. Vyberáme pre vás tých najlepších dodávateľov na lišty ako sú napríklad SMART, IZZI, CEZAR, ARBITON. Od vybraných výrobcov vám vieme poskytnúť aj lišty priamo k dekoru podlahy pre ten najkrajší vzhľad.

 • Podložky

  Pri pokládke plávajúcej podlahy nesmie chýbať podložka pod podlahu. Máme pre vás rôzne hrúbky a kvalitu podložiek pod podlahy. Pri správnom výbere podložky nezabúdajte na to, či máte dostatočne vyrovnaný podklad, poprípade či máte podlahové kúrenie. 

 • Doplnky

  Medzi príslušenstvo k podlahám sa radí hlavne podložka pod podlahu, obvodové lišty a rohovníky knim. Taktiež netreba zabúdať na čistenie podlahy a údržbu podlahy, preto máme v ponuke aj čistiace prostriedky priamo od výrobcu podláh. 

 • Údržba

  Dôležitou súčasťou podlahy je určite aj jej údržba. Ak chceme aby nám podlaha vydržala čo najdlhšie, musíme dbať na správnu údržbu. Preto máme v ponuke špeciálne čistiace prostriedky určené na podlahové krytiny, vyrobené priamo od výrobcov podláh, so špeciálnymi antistatickými, či antibakteriálnymi účinkami.

Zobrazené 1 - 24 s 31 produktov
Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po-Pi, 8-16:30 hod)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape
Hodnotenia a recenzie :
Podlahy

Priemer 5 / 5
Na základe 6 hodnotení Na základe 2 užívateľských recenzií.