Podlahové lišty ARBITON INDO predstavujú prototyp modernej soklovej lišty dostupnej v širokej škále farieb, odrážajúcich drevo, kameň, skalu, betón, ako aj v jednofarebných odtieňoch sivej.
Vďaka patentovanej konštrukcii tejto soklovej lišty ju môžete inštalovať 4 spôsobmi - lepidlom, 6 mm hmoždinkami, dvojitou lepiacou páskou alebo lepidlom. Hrúbka 26 mm je stačí na zakrytie dilatačných škár, ale aj elektrických alebo televíznych káblov.
Lišta ARBITON INDO dokáže svojim dizajnom a funkciou uspokojiť náročné požiadavky každého zákazníka. Široké farebné možnosti pomôžu zladiť INDO s drevenou, kompozitnou, laminátovou alebo keramickou podlahou.
Arbiton je európska značka, patriaca do koncernu s 3 výrobnými závodmi a vlastným vedecko-výskumným laboratóriom. Inovatívna značka podlahového príslušenstva roky investuje do výskumu a nových technológií.
Arbiton je lídrom na európskom trhu v oblasti výroby podlahových podložiek a ako jediná spoločnosť na svete vyrába podložky v troch rôznych technológiách, vrátane technologicky pokročilých polyuretánovo-minerálnych podložiek.
| Balenie: | 2,5 bm |
| Štruktúra povrchu | ÁNO (Wood Structure) |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Plastová PVC |
| Výška | 70 mm |
| Šírka | 26 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Balenie: | 2,5 bm |
| Štruktúra povrchu | ÁNO (Wood Structure) |
| Dostupnosť | Skladom |
| Produktová skupina | Soklové lišty |
| Typ výrobku | Soklová lišta Plastová PVC |
| Výška | 70 mm |
| Šírka | 26 mm |
| Dĺžka | 2500 mm |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |