Revolučná podlahová krytina a skvelé riešenie nielen pre renováciu podláh. GTI je modulárna vinylová krytina vo formáte štvorcov, určená pre pokládku na existujúcu podlahu resp. krytinu. Vďaka svojej konštrukcii nevyžaduje dokonale rovný a hladký podklad a najčastejšie sa používa na pokládku na betón, liatu podlahu alebo terazzovú dlažbu. Táto extrémne odolná krytina je primárne určená do priemyselných priestorov (výroba, sklady a pod.), avšak čím ďalej, tým viac svoje uplatnenie tiež v komerčných a občianskych stavbách (najmä supermarkety a nemocnice). Podlahári ocenia predovšetkým jednoduchú a rýchlu pokládku bez náročnej prípravy podkladu a investori predovšetkým praktickosť materiálu a „neviditeľné“ spoje, vďaka ktorým krytina pôsobí skôr ako liata podlaha.

1. Úprava PUR +
2. Vystužená homogénna nášľapná vrstva z PVC
3. Mriežka zo sklených vlákien
4. 100% recyklovaná medzivrstva
5. 100% recyklovaná podkladová vrstva
| Hrúbka podlahy: | 2 mm |
| Hmotnosť: | 9 365 g/m2 |
| Balenie: | 1 diel |
| Rozmer: | 635 × 635 |
| Záťažová trieda | 34/43 |
| V-drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Garancia pre domácnosti | 5 rokov |
| Hrúbka podlahy: | 2 mm |
| Hmotnosť: | 9 365 g/m2 |
| Balenie: | 1 diel |
| Rozmer: | 635 × 635 |
| Záťažová trieda | 34/43 |
| V-drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Garancia pre domácnosti | 5 rokov |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |