Podlaha Creation 70 je veľmi obľúbená kolekcia lepených vinylových dielcov s nášľapnou vrstvou 0,7 mm a širokou paletou dekorov so skosenými hranami.
Gerflor Creation 70 disponuje povrchovou úpravou PUR + Matt ochranná vrstva, ktorá zaručuje príjemny kontakt s podlahou a jej veľmi jednoduché udržiavanie. PUR vrstva dokonale uzaviera mikroprasklinky, v ktorých by sa usadzoval prach a špina.
Pokládka podlahy Creation 70 odporúčame vykonávať školenými odborníkmi, nakoľko sa táto podlahalepí na rovný povrch, ktorý musí byť 100% rovný. Pri tejto podlahe neodporúčame vykonávať neodbornú montáž !
Creation 70 neobsahuje žiadne žiadne ťažké kovy, rozpúšťadlá ani formaldehyd, Všetky materíaly sú 100% v súlade s európskymi normami (REACH).

1 - Povrchová úprava PUR + MATT: Jednoduchá údržba
2,3 -4D DESIGN: Matný povrch, číra nášľapná vrstva, štruktúrovaný povrch & priznané obvode
4 - PRUŽNÉ JADRO: Absorpcia hluku, komfortný došľap
5 - Podkladovej vrstvy DIAMOND: Jednoduchá manipulácia, Lepšia priľnavosť k podkladu
| Hrúbka podlahy: | 2,5 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 3,76 m2 |
| Zámok: | Bez zámku |
| Záťažová trieda | 34/43 |
| V-drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Formát podlahy | 457 × 914 mm |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 15/5 rokov |
| Typ | Lepený |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Hrúbka podlahy: | 2,5 mm |
| Hrúbka nášľapnej vrstvy | 0,55 mm |
| Balenie: | 3,76 m2 |
| Zámok: | Bez zámku |
| Záťažová trieda | 34/43 |
| V-drážka | 4-stranná Mikro-V-drážka |
| Formát podlahy | 457 × 914 mm |
| Štruktúra povrchu | Štruktúra dreva |
| Garancia pre domácnosti | 15/5 rokov |
| Typ | Lepený |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |