Egger Basic podlaha patrí medzi najobľúbenejšie lamináty a s hrúbkou 7 milimetrov ponúka dobrý kompromis medzi kvalitou a cenou. V tomto variante je k dispozícii bez drážky.
Laminátové podlahy EGGER HOME sú ekologické, až 90% sú tvorené prírodných drevných vlákien. Laminátová podlaha kolekcie HOME je mimoriadne trvanlivá, má odolný povrch pred poškriabaním a je vhodná na podlahové kúrenie. S Egger HOME môžete mať dome antistatickú a antibakteriálnu podlahu. Zároveň jednoduchú na údržbu, s atraktívnym dekorom a originálnym príslušenstvom.
Nemecká značka EGGER Group sídli v St. Johann v Tirolsku a patrí medzi popredných svetových výrobcov materiálov na báze dreva. Rodinný podnik bol založený v roku 1961 a dnes vyrába na 21 miestach v 11 krajinách sveta.
Divízia EGGER Flooring ponúka perfektnú podlahovú krytinu pre najrozmanitejšie požiadavky vo verejných alebo súkromných priestoroch. EGGER pravidelne prichádza so širokou škálou dekorov, ako aj s tromi špecializovanými kategóriami produktov - kompozitné podlahy GreenTec, korkové podlahy Comfort a laminátové podlahy.
Pre maximálnu kompatibilitu je možné zladiť vašu EGGER podlahu so soklovými lištami a prvkami EGGER. Značka ponúka široký sortiment výrobkov v rôznych dizajnérskych priemysloch ako materiál pre nábytok, zástenné panely, a preto je o to jednoduchšie zladiť váš nábytok s podlahou.
| Hrúbka podlahy: | 7 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC3 |
| Balenie: | 2,494 m2 |
| Zámok: | Clic it! |
| Záťažová trieda | 31 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1292 x 193 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Deepskin |
| Garancia pre domácnosti | 10 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru |
| Odporúčaný dekor soklovej lišty | L484 |
| Elektrický odpor | 0,06 m2 K/W |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1292 x 193 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub |
| Kolekcia | 7/31 Classic |
| Hrúbka celkom | 7 mm |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,06 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Trieda oderu | AC3 |
| Trieda záťaže | 23/31 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF swell barrier+ |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | L484 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Spoj | CLIC it! |
| Trieda oderu a záťaže | AC3 - 23/31 |
| Nekonečný dekor | NIE |
| Hrúbka podlahy: | 7 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC3 |
| Balenie: | 2,494 m2 |
| Zámok: | Clic it! |
| Záťažová trieda | 31 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1292 x 193 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Deepskin |
| Garancia pre domácnosti | 10 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru |
| Odporúčaný dekor soklovej lišty | L484 |
| Elektrický odpor | 0,06 m2 K/W |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1292 x 193 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub |
| Kolekcia | 7/31 Classic |
| Hrúbka celkom | 7 mm |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,06 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Trieda oderu | AC3 |
| Trieda záťaže | 23/31 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF swell barrier+ |
| Nosič - materiál | HDF |
| Dekor originál soklovej lišty | L484 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | NIE |
| Spoj | CLIC it! |
| Trieda oderu a záťaže | AC3 - 23/31 |
| Nekonečný dekor | NIE |
Certifikát kvality vzduchu v interiéri, kde je produkt použitý.
Certifikát označuje produkty s nízkym obsahom emisií, ktoré sa vylúčia do prostredia.Cieľom je celkové zníženie emisií v materiáloch použitých na stavbu, zariadenie a nábytok za účelom zlepšenia vzduchu v interiéri.
Touto výrobnou značkou sú označené produkty, ktoré zodpovedajú požiadavkám certifikačného systému z hľadiska zdokumentovania a zlepšovania trvalo udržateľného zalesnenia, ekonomických, ekologických a sociálnych štandardov.
Výrobok spĺňa podmienky bezpečnosti v súlade so smernicami Európskej Únie.
Značka kvality,spoľahlivosti a dôveryhodnosti firmy z hladiska výroby a manažmentu.
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |