Egger Home 8/32 je laminátová podlaha s hrúbkou 8 milimetrov, ponúka dobrú odolnosť a špeciálne vylepšený spoj CLIC it!
Podlaha EGGER s technológiou Aqua CLIC it! spoľahlivo chráni podlahu pred prenikaním vlhkosti a zaručuje jednoduchú a flexibilnú inštaláciu. Vodeodolnosť až do 24 hodín znamená, že produkt je vhodný aj do priestorov, kde podlaha príde do styku s vodou.
Laminátová podlaha EGGER z kolekcie Aqua CLIC it! je ideálnym základným produktom na súkromné použitie - dokonale sa hodí do kuchýň, kúpeľní a chodieb. Spojovací systém chráni pred napučaním okrajov v kombinácii s vodeodolným povrchom a jadrovou doskou Quellstop na báze dreva.
Nemecká značka EGGER Group sídli v St. Johann v Tirolsku a patrí medzi popredných svetových výrobcov materiálov na báze dreva. Rodinný podnik bol založený v roku 1961 a dnes vyrába na 21 miestach v 11 krajinách sveta.
Divízia EGGER Flooring ponúka perfektnú podlahovú krytinu pre najrozmanitejšie požiadavky vo verejných alebo súkromných priestoroch. EGGER pravidelne prichádza so širokou škálou dekorov, ako aj s tromi špecializovanými kategóriami produktov - kompozitné podlahy GreenTec, korkové podlahy Comfort a laminátové podlahy.
Pre maximálnu kompatibilitu je možné zladiť vašu EGGER podlahu so soklovými lištami a prvkami EGGER. Značka ponúka široký sortiment výrobkov v rôznych dizajnérskych priemysloch ako materiál pre nábytok, zástenné panely, a preto je o to jednoduchšie zladiť váš nábytok s podlahou.
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 1,995 m2 |
| Zámok: | Clic it! |
| Záťažová trieda | 23/32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1292 x 193 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Natural Pore |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 28 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1292 x 193 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Sherman medový |
| Kolekcia | 8/32 Classic Aqua CLIC it! |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 8 |
| Balení na palete | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,07 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF Quell-Stopp plus |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | L624 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj | Aqua CLIC it! |
| Trieda oderu a záťaže | AC4 - 23/32 |
| Číslo dekoru | EL1007 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 10 x 10 m (100 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 8-10 mm (1,5 mm obvodová dilatačná škára na meter podlahovej plochy - napr. |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | relatívna vlhkosť vzduchu medzi 40% a 70% |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 1,995 m2 |
| Zámok: | Clic it! |
| Záťažová trieda | 23/32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1292 x 193 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Natural Pore |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 28 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1292 x 193 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Dub Sherman medový |
| Kolekcia | 8/32 Classic Aqua CLIC it! |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 8 |
| Balení na palete | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,07 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Dekor/drevina | Dub |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF Quell-Stopp plus |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | L624 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj | Aqua CLIC it! |
| Trieda oderu a záťaže | AC4 - 23/32 |
| Číslo dekoru | EL1007 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 10 x 10 m (100 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 8-10 mm (1,5 mm obvodová dilatačná škára na meter podlahovej plochy - napr. |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | relatívna vlhkosť vzduchu medzi 40% a 70% |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |