Laminátová podlaha EGGER HOME - 8/32 Classic Aqua
Zámok : CLIC it!
Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave.
Vašu podlahu a príslušenstvo Vám expresne dopravíme po celom Slovensku.
Vybrať správne dvere alebo podlahu nie je vždy jednoduché.
Pomôžeme Vám vybrať také riešenie, ktoré bude dávať zmysel po technickej aj praktickej stránke.
Pýšiť sa frázami typu: “sme profesionáli v obore, stačí sa na nás obrátiť” a pod. znejú síce pekne a asi Ste ich aj počuli od niektorých predajcov ale asi Ste aj často narazili na fakt, že realita býva niekedy opačná.
Pre obhájenie nášho tvrdenia uvediem nasledovné fakty:
Obhliadka u Vás doma ZDARMA
Zameranie stavebných otvorov - volajte 0949 043 999
Egger Home 8/32 je laminátová podlaha s hrúbkou 8 milimetrov, ponúka dobrú odolnosť a špeciálne vylepšený spoj CLIC it!
Podlaha EGGER s technológiou Aqua CLIC it! spoľahlivo chráni podlahu pred prenikaním vlhkosti a zaručuje jednoduchú a flexibilnú inštaláciu. Vodeodolnosť až do 24 hodín znamená, že produkt je vhodný aj do priestorov, kde podlaha príde do styku s vodou.
Laminátová podlaha EGGER z kolekcie Aqua CLIC it! je ideálnym základným produktom na súkromné použitie - dokonale sa hodí do kuchýň, kúpeľní a chodieb. Spojovací systém chráni pred napučaním okrajov v kombinácii s vodeodolným povrchom a jadrovou doskou Quellstop na báze dreva.
Nemecká značka EGGER Group sídli v St. Johann v Tirolsku a patrí medzi popredných svetových výrobcov materiálov na báze dreva. Rodinný podnik bol založený v roku 1961 a dnes vyrába na 21 miestach v 11 krajinách sveta.
Divízia EGGER Flooring ponúka perfektnú podlahovú krytinu pre najrozmanitejšie požiadavky vo verejných alebo súkromných priestoroch. EGGER pravidelne prichádza so širokou škálou dekorov, ako aj s tromi špecializovanými kategóriami produktov - kompozitné podlahy GreenTec, korkové podlahy Comfort a laminátové podlahy.
Pre maximálnu kompatibilitu je možné zladiť vašu EGGER podlahu so soklovými lištami a prvkami EGGER. Značka ponúka široký sortiment výrobkov v rôznych dizajnérskych priemysloch ako materiál pre nábytok, zástenné panely, a preto je o to jednoduchšie zladiť váš nábytok s podlahou.
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 1,995 m2 |
| Zámok: | Clic it! |
| Záťažová trieda | 23/32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1292 x 193 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Deepskin |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 28 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1292 x 193 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Akácia Sheffield prírodná |
| Kolekcia | 8/32 Classic Aqua CLIC it! |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 8 |
| Balení na palete | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,07 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Akácia |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF Quell-Stopp plus |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | L614 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj | Aqua CLIC it! |
| Trieda oderu a záťaže | AC4 - 23/32 |
| Číslo dekoru | EL1004 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 10 x 10 m (100 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 8-10 mm (1,5 mm obvodová dilatačná škára na meter podlahovej plochy - napr. |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | relatívna vlhkosť vzduchu medzi 40% a 70% |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
| Hrúbka podlahy: | 8 mm |
| Odolnosť voči oderu | AC4 |
| Balenie: | 1,995 m2 |
| Zámok: | Clic it! |
| Záťažová trieda | 23/32 |
| V-drážka | 4-stranná V-drážka |
| Formát podlahy | 1292 x 193 mm |
| Vzor | 1-lamela |
| Štruktúra povrchu | Deepskin |
| Garancia pre domácnosti | 20 rokov |
| Typ | Zámkový - Klik |
| Podlahové kúrenie | Vhodné - na teplovodné a elektrické podlahové kúrenie zabudované do poteru (max. 28 °C) |
| Integrovaná podložka | Nie |
| Dostupnosť | Skladom |
| Formát | 1292 x 193 mm |
| Produktová skupina | Podlahy |
| Typ výrobku | Laminátová podlaha |
| Názov dekoru | Akácia Sheffield prírodná |
| Kolekcia | 8/32 Classic Aqua CLIC it! |
| Hrúbka celkom | 8 mm |
| Emisie vo vzduchu v interiéri | A+ |
| Ks v balení | 8 |
| Balení na palete | 60 |
| Podlahové kúrenie - vhodnosť | Vhodné |
| Tepelný odpor R m2 K/W | 0,07 |
| Montáž | Plávajúca pokládka |
| Protišmykový povrch | DS |
| Trieda oderu | AC4 |
| Trieda záťaže | 23/32 |
| Spoj - typ | Clic |
| Priznaná drážka - typ | 4V |
| Farebný odtieň | Stredný |
| Dekor/drevina | Akácia |
| Nosič | Drevovláknitá doska HDF Quell-Stopp plus |
| Odporúčaná podložka | SOLIDSTEP ALL FLOOR 100 1,1 mm |
| Nosič - materiál | HDF |
| Garancia pre komerčné priestory | 5 rokov |
| Antistatická úprava | ÁNO |
| Dekor originál soklovej lišty | L614 |
| Priznaná drážka | 4-stranná V-drážka |
| Zvýšená odolnosť voči vlhkosti | ÁNO (24 hodín) |
| Spoj | Aqua CLIC it! |
| Trieda oderu a záťaže | AC4 - 23/32 |
| Číslo dekoru | EL1004 |
| Max. plocha bez dilatácie v priestore | 10 x 10 m (100 m2) |
| Min. dilatácie po obvode (mm) | 8-10 mm (1,5 mm obvodová dilatačná škára na meter podlahovej plochy - napr. |
| Nerovnosť podkladu max (mm) | 2 mm na 1 m |
| Vlhkosť podkladku max. | Bez podlahového kúrenia |
| Vlhkosť vzduchu v rozmedzí | relatívna vlhkosť vzduchu medzi 40% a 70% |
| Inštalácia bez dilatácií medzi miestnosťami | Je možné inštalovať bez dilatácií medzi miestnosťami s podobnými klimatickými podmienkami. |
| Hodnota objednávky | Cena dopravy |
|---|---|
| do 200 € | 15 € |
| nad 200 € | ZDARMA |
Podeľte sa o produkt na svojich sociálnych sieťach: