Podlahy   Počet produktov v kategórii: 294

Krásna nová podlaha môže premeniť každú miestnosť na niečo úplné iné. Správna voľba podlahy dokonale doplní Váš domov. Tradičné alebo moderné podlahy, rustikálne alebo súčasné podlahy, určite nájdete farbu a dizajn, ktorý vyhovuje Vášmu domovu a rozpočtu.

 • EGGER AKCIA

  Nepremeškajte AKCIU od výrobcu EGGER na laminátové, korkové a vinilové podlahy , len teraz v ponuke množstvo dekorov so zľavami až 20% . 

  EPL - Egger PRO Laminate - Laminátová podlaha

  EPC - Egger PRO Comfort - Korková podlaha

  EPD - Egger PRO Design - Vinylová podlaha

 • Kompozitné podlahy

  Kompozitné podlahy  sú vysoko odolné podlahy, ktoré sú vhodné aj do vlhkých priestorov, sú pocitovo teplé a vyznačujú sa triedou odolnosti 33. Máte veľký priestor a bojíte sa dilatácie , v tom prípade sú kompozitné podlahy stvorené priamo pre Vás, je možné ich ukladať až do 240 m2 bez dilatácie. Kompozitným podlahám nevadí slnečný svit . Kompozitné podlahy  sú pocitovo teplé a na dotyk pripomínajú drevo, vďaka čomu si možete na boso vychutnať skutočne príjemne teplú podlahu. Kompozit je jednoducho zdravá, prírodná  a odolná kompozitová podlaha .

 • Laminátové podlahy

  Laminátové podlahy budete milovať. Okrem cenovej dostupnosti má laminátová podlaha veľa skvelých vlastností, odolná od poškriabania, hluku, vode a omnoho viac. Laminátové podlahy vyzerajú rovnako ako drevo, dlažba alebo kameň, ale ľahko sa udržujú, sú odolné a dlhotrvajúce. Je to skvelý spôsob, ako vyjadriť svoj osobný vkus. Máme širokú ponuku laminátových podláh pre každý druh miestnosti.

 • Korkové podlahy

  Korkové podlahy sú plné ekologických výhod. Korkové podlahy predstavujú prirodzenosť a útulnosť ako takmer žiadna iná podlahová krytina. Je extrémne elastický pri chôdzi naboso a dáva každej miestnosti dokonalú domácu atmosféru - nielen v detských izbách alebo spálňach! Korkové podlahy sú tiež víťazom z hľadiska vzhľadu s modernými farbami a štruktúrami - presvedčte sa sami

 • Vinylové podlahy
  Vinylové dlažby, vinylové podlahy sú vynikajúcim spôsobom, ako si spríjemniť prostredie Vášho domova. Naša ponuka vinylových podláh je skvelou voľbou  s moderným, tradičným a prechodným dekorom. Vinylové podlahy sú odolné, ľahko sa inštalujú a ľahko udržiavajú. Určite stoja za investíciu. 
  Nie ste si istí vinylovými podlahami ? Kľudne nás kontaktujte a my Vám radi poradíme a pomôžeme s výberom
 • Lišty

  Lišty sú neoddeliteľnou súčasťou plávajúcich podláh. V ponuke máme plastové a MDF lišty od výrobcov EGGER a CEZAR

 • Podložky

  Pri pokládke plávajúcej podlahy nesmie chýbať podložka pod podlahu. Máme pre vás rôzne hrúbky a kvalitu podložiek pod podlahy. Pri správnom výbere podložky nezabúdajte na to, či máte dostatočne vyrovnaný podklad, poprípade či máte podlahové kúrenie. 

Zobrazené 1 - 24 s 294 produktov
Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po - So, 8 - 18 hod.)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape
Hodnotenia a recenzie :
Podlahy

Priemer 5 / 5
Na základe 6 hodnotení Na základe 2 užívateľských recenzií.