Kľučky rozdelené podľa značiek   Počet produktov v kategórii: 456

V prípade kľučiek, sme si pre vás pripravili popredných výrobcov ako sú napríklad výrobca DOMINO, INFINITY LINE a SCHAFFNER. V ponuke máme od nich veľa kľučiek aj doplnkov za vynikajúce ceny. Krásne kľučky určite oceníte v rôznych farbách na výber.

 • Domino

  Kľučky od popredného výrobcu DOMINO, vám ponúkajú moderný aj klasický dizajn. Veľkou výhodou je tiež široký výber kľučiek a príslušenstva aj pre toho najnáročnejšieho zákazníka. Cenovo sú drahšie od ostatných výrobcov, to sa ale odráža v kvalite spracovania. Aktuálne na všetky produkty DOMINO je zľava – 20 %.

 • Infinity Line

  Výrobca INFINITY LINE, ponúka cenovo výhodné kľučky s krásnym dizajnom za prijateľné ceny. Krásny dizajn v kombinácií s dobrým spracovaním, dá vašim dverám atraktívny vzhľad. Menší výber kľučiek pre tých, ktorý si vedia rýchlo vybrať.

 • Schaffner

  Kľučky od výrobcu SCHAFFNER sa vyznačujú širokým výberom za nízke ceny. Majú elegantný a moderný vzhľad, ktorý bude ozdobou pre vaše dvere. Cenovo výhodné, vyrobené z kvalitnej mosadze s vybrúseným alebo hladkým povrchom. Povrchová úprava pozostáva z odtieňov ako sú napriklad mosadz, chróm, bronz a podobne. Sú vhodné pre zákazníkov mladšej aj staršej generácie.

 • Tulip

  Ponúkame vám špeciálnu novinku od českého výrobcu kľučiek TULIP, navrhnuté pre náročnejších zákazníkov. Vynikajú svojím dizajnom a určite kvalitou spracovania všetkých kľučiek. V ponuke u nás nájdete kľučky klasického, rustikálneho, ale aj moderného štýlu aj pre toho najnáročnejšieho zákazníka. Určite odporúčame.

 • Dre
Zobrazené 1 - 24 s 456 produktov
Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Až 20 odberných
miest na OSB dosky
"Alebo Vám ich bezpečne dopravíme"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po - Ne, 6 - 24 hod.)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape
Hodnotenia a recenzie :
Podľa značky

Priemer 5 / 5
Na základe 1 hodnotení