Coronavírus - opatrenia

Z dôvodu zamedzenia šírenia nového coronavírusu sme zaviedli viaceré interné opatrenia na ochranu zdravia nielen našich zamestnancov a kolegov ale aj Vás, ctených zákazníkov.

1. Predaj

- Predĺžili sme náš pracovný čas, teraz sme tu pre Vás k dispozícii od pondelka do soboty, od 08:00 do 18:00. Zastihnete nás na telefonickej infolinke: 0948 255 255 al. na online chate (vpravo dole). V tomto čase bude k dispozícii profesionálne zaškolený odborný predajca, ktorý Vám bude pripravený ochotne poradiť a pomôcť s kúpou dverí a podláh.

- Celú komunikáciu aj všetky doklady súvisiace s online objednávkou vieme zabezpečiť prostredníctvom e-shopu al. e-mailu, takto fungujeme už viac ako 8 rokov, preto aj v tejto komplikovanej situácii dokážeme robiť svoju prácu na 100 %.

- Naďalej pokračuje naše "zľavové tornádo", v ktorom máme pre Vás viac ako 5 000 produktov v zníženej cene, zároveň stále platí aj Garancia najnižšej ceny.

2. Dodanie

- Momentálne realizujeme dodanie tovaru v rámci SR MoDoS dopravou bez obmedzení.

- Našich šoférov sme vybavili respirátormi triedy FFP2, ktoré chránia Vás aj šoférov pred nakazením sa novým coronavírusom.

3. Predajné miesta/kanály

- E-shop - bez obmedzenia - 24 hod. denne.

- E-shop predajná podpora - od pondelka do soboty, od 08:00 do 18:00.

- Kamenná predajňa v Bratislave - otvorená. Pre vstup do predajne platia nasledovné hygienicko-bezpečnostné opatrenia: horné dýchacie cesty musia byť prekryté rúškom, šálom, šatkou alebo iným textilom; pri vstupe do predajne je nutné si dezinfikovať ruky dezinfekčným prostriedkom, kt. je k dispozícii na predajni; na predajni je potrebné dodržiavať min. 2 metrové rozostupy medzi osobami; počet osôb na predajni bude regulovaný našim predajcom.

Kamenná predajňa v Námestove - otvorená. Pre vstup do predajne platia nasledovné hygienicko-bezpečnostné opatrenia: horné dýchacie cesty musia byť prekryté rúškom, šálom, šatkou alebo iným textilom; pri vstupe do predajne je nutné si dezinfikovať ruky dezinfekčným prostriedkom, kt. je k dispozícii na predajni; na predajni je potrebné dodržiavať min. 2 metrové rozostupy medzi osobami; počet osôb na predajni bude regulovaný našim predajcom.

- Výstavky Žilina a Kežmarok - otvorené.

4. Zameranie

- Zameranie stavebných otvorov na objednávku dverí al. zameranie miestností na objednávku podlahy s našou pomocou zvládnete bez problémov aj sami :). S radosťou Vám vysvetlíme všetko potrebné, či už telefonicky al. pomocou nášho online chatu (vpravo dole).

- Formulár na zameranie: zobraziť, stiahnuť.

5. Montáž

- Takmer všetok náš tovar (okrem protipožiarnych dverí a bezpečnostných dverí BEDEX) zvládne a môže si zamontovať každý zákazník sám.

- V prípade záujmu o využitie našej služby odbornej montáže Vám túto môžeme naceniť aj predbežne zarezervovať termín montáže u vybraného montážnika, avšak z dôvodu meniacich sa opatrení z dôvodu zamedzenia šírenia nového coronavírusu bude možné termín montáže potvrdiť až tesne pred dodaním tovaru.