Vnútorné žalúzie   V tejto kategórií sa nenachádzajú žiadne produkty

Objednávky na vnútorné žalúzie prijímame mailom na: info@modos.sk, telefonicky: 0911 305 1270948 706 0360948 234 547, osobne na predajni alebo osobne u zákazníka.

Poskytujeme komplexné služby: zameranie, dodanie, montáž, aj servis v rámci celého Slovenska.

Vnútorné hliníkové žalúzie Climax IDSHliníkové žalúzie CLIMAX IDS

 Najmodernejší typ žalúzií s krycou hornou lištou. Používajú sa najmä do plastových okien, kde sa inštalujú na krídlo okna do zasklievacej lišty. Ovládajú sa ručne pomocou retiazky. Dajú sa objednať aj s prekrytým horným nosníkom elegantnou zaoblenou lištou RONDO.

Vnútorné hliníkové žalúzie Climax IDKHliníkové žalúzie CLIMAX IDK

 Základný typ žalúzií so širokou hornou krycou lištou ukončenou hranatými bočnými uzávermi. Kotvia sa na krídlo okna do zasklievacej lišty. Ovládajú sa ručne pomocou retiazky. Dajú sa objednať aj s prekrytým horným nosníkom elegantnou zaoblenou lištou RONDO.

Vnútorné hliníkové žalúzie Climax MAX 25Hliníkové žalúzie CLIMAX MAX 25

 Predstavujú špičku v ponuke žalúzií s hornou krycou lištou, z hľadiska dizajnu a funkčnosti. Štandardne sa dodávajú so zaoblenou elegantnou lištou RONDO, ale dajú sa objednať aj bez lišty. Žalúzie s väčšou šírkou sa dajú upevniť na viacerých miestach po celej dĺžke nosiča. Sú to ľahké žalúzie s tichým chodom a veľmi spoľahlivou mechanikou. Ovládajú sa ručne alebo motoricky.

Vnútorné hliníkové žalúzie Climax MONOKOMANDOHliníkové žalúzie CLIMAX MONOKOMANDO

 Nosník s rozmermi 25x25mm. Dokonalý dizajn dopĺňajú vysokokvalitné komponenty zaručujúce ľahkú ovládateľnosť, tichší chod a dlhú životnosť. Všetky komponenty sú dokonale farebne zladené. Upevňujú sa na krídlo okna, do stropu, alebo na stenu. Ovládanie je nekonečnou retiazkou s prevodovkou, ktorá umožňuje zastavenie v akejkoľvek polohe, alebo motoricky.

Vnútorné hliníkové žalúzie Climax SUPERHliníkové žalúzie CLIMAX SUPER

 Tradičné, rokmi overené žalúzie. Montujú sa na krídlo okna, stenu, alebo medzi sklá okna. Ovládajú sa šnúrkou s brzdou a priehľadným ťahadlom.

Vnútorné hliníkové žalúzie Climax HarmonyHliníkové žalúzie CLIMAX HARMONY

 Sú vhodné na privátne účely, ale aj na veľké objektové zákazky. Sú vhodné do všetkých typov okien okrem strešných. Dajú sa objednať s krycou lištou RONDO. Bočné vedenie zabezpečujú oceľové alebo silikónové lanká. Ovládajú sa ručne šnúrkou s brzdou a priehľadným ťahadlom.

Vnútorné hliníkové žalúzie Climax EleganceHliníkové žalúzie CLIMAX ELEGANCE

 Svojimi vlastnosťami uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Dajú sa dokonale farebne zladiť a prispôsobiť do každého interiéru. Montujú sa na krídlo okna, stenu alebo do okenného otvoru. Ovládajú sa ručne pomocou šnúrky s brzdou a priehľadným ťahadlom.

Vnútorné hliníkové žalúzie Climax EkoHliníkové žalúzie CLIMAX EKO

 Spoľahlivé žalúzie s kvalitnou mechanikou. Sú to jediné žalúzie zo série so širokou krycou lištou, ktoré sa dajú vyrobiť aj do šikmín. Montujú sa na krídlo okna. Ovládajú sa ručne. Dajú sa objednať aj v prevedení s brzdou.

Vnútorné hliníkové žalúzie Climax Mono SCHliníkové žalúzie CLIMAX MONO SC

 Vzhľadom a vyhotovením nadväzujú na žalúzie Monokomando, s tým rozdielom, že sa vyrábajú len v obmedzenom farebnom prevedení. Sú vhodné do všetkých typov okien okrem strešných a šikmých okien. Ovládajú sa pomocou retiazky

Vnútorné hliníkové žalúzie Climax StandardHliníkové žalúzie CLIMAX STANDARD

 Sú určené najmä tým, ktorí nedbajú na dokonalé farebné zladenie všetkých komponentov. Vyrábajú sa v interiérovom alebo medzisklennom vyhotovení. Sú vhodné do všetkých typov okien, okrem strešných a šikmých okien. Ovládajú sa šnúrkou s brzdou a ťahadlom alebo šnúrkou s brzdou a priehľadným ťahadlom.

Vnútorné hliníkové žalúzie Climax INT50, INT-50 h, INT-35Hliníkové žalúzie CLIMAX INT-50/INT-50 H/INT-35

 INT-50 sú motorické žalúzie vhodné na tienenie veľkých plôch. Lamely majú šírku 50mm a po stranách sa vedú v lanku. Model INT-50 H je lacnejší variant. Horný profil 40x40mm je nahradený profilom 56x58mm, čo umožňuje aj zvýšenie maximálnych rozmerov žalúzií (až 9m2). INT-35 sa od žalúzií INT-50 líšia len šírkou lamely (35mm)

Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Až 20 odberných
miest na OSB dosky
"Alebo Vám ich bezpečne dopravíme"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po-Pi, 8-16:30 hod)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape