Samolepiace fólie   V tejto kategórií sa nenachádzajú žiadne produkty

Sme radi, že vám môžeme ponúknuť aj krásne samolepiace fólie, ktoré majú rôznorodé použitie. Máme veľmi veľa nádherných prevedení od samolepiacich fólií v drevodekoroch, v dekoroch zvierat, miest, prírody, v klasických farbách až po transparentné samolepiace fólie, ktoré sa hodia na rôzne presklenia. Stačí si iba vybrať čo máte najradšej. :)

 • Drevo

  Samolepiace fólie sú čoraz vyhľadávanejšie, vďaka svojej pestrej ponuke dekorov. Máme pre vás krásne dekory s motívom dreva v rôznych farebných prevedeniach. Hodia sa napríklad na olepenie stolov, kuchynských liniek, dverí, ale aj inej veci čo máte doma a chcete ju vynoviť. 

 • Mramor, kameň

  Samolepiace fólie s námetom kameň a mramor sa veľmi pekne hodia napríklad na olepenie kuchynských dosiek. Veľa rôznych motívov zaručí, že si vyberiete ten správny dekor. 

 • Dekory

  V ponuke máme aj dekoratívne fólie, ktoré sa hodia na veľa rôznych povrchov. Krásne odtiene za výborné ceny, vhodné pre každého zákazníka. Prečo voliť dekoratívne fólie? Pretože zakryjú to, čo nechcete už nikdy vidieť. :)

 • Jednofarebné

  Pre nenáročných a jednoduchých zákaznikov máme v ponuke aj jednofarebné samolepiace fólie. Tieto fólie sa hodia na miesta, kde chceme buď zvýrazniť farbu - aby vynikla, alebo chceme aby fólia splynula s ostatnými prvkami, kde bude nalepená. Veľmi výhodné je aj to, že ponúkame veľa farebných odtieňov.

 • Transparentné

  Hľadáte transparentnú fóliu? U nás nájdete veľa nádherných fólií, ktoré môžete nalepiť jednoducho a kvalitne. Transparetné fólie sa používajú hlavne na presklené plochy, ktoré chceme prekryť, tak aby prešlo svetlo.

Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po - So, 8 - 18 hod.)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape