Posuvné systémy rozdelené podľa značiek   Počet produktov v kategórii: 16

Medzi čoraz obľubenejšie dvere patria posuvné dvere. K posuvným dverám sa dokupuje posuvný systém, ktorý vám vieme ponúknuť ku každému výrobcovi dverí. Odporúčame kúpiť dvere aj posuvný systém od rovnakého výrobcu, aby vám to pekne sedelo v rovnakom farebnom prevedení. V ponuke máme kvalitné posuvné systémy napríklad od výrobcu INVADO, ERKADO, VASCO a podobne. 

 • Dre

  Posuvné systémy od výrobcu DRE sú výborným riešením pre každé dvere, prevedené na posuvný - nástenný systém. Pri výbere dverí aj posuvného systému od výrobcu DRE sa dá výborne zladiť farba dverí a farba krycej lišty, pre ten najkrajší efekt.

 • Centurion

  Posuvné systémy od výrobcu CENTURION sú najlepšou voľbou pre posuvné-nástenné dvere vhodné do každého domu, či bytu. Ak si chcete vybrať rovnakú farbu dverí aj krycej lišty, neváhajte voliť oboje od tohoto výrobcu.

 • Invado

  Výrobca INVADO má v ponuke posuvné systémy s rôznou povrchovou úpravou. Vybrať sa dá klasická fólia, alebo laminát. Odporúčame voliť rovnakého výrobcu posuvných dverí ako aj posuvného- nástenného systému.

 • Erkado

  Výrobca ERKADO má v ponuke široký výber farieb pre posuvné nástenné systémy. Krásny dizajn zladený s výbornou cenou je určite výbornou voľbou pre každého zákazníka. Ak chcete voliť rovnaké farby posuvných dverí a posuvného systému, odporúčame ich zvoliť od tohoto výrobcu.

 • Vasco

  Posuvné systémy od popredného výrobcu VASCO sú tým najlepším riešením, ak vám ide hlavne o kvalitu výrobkov. Kvalitne spracovaná povrchová úprava krycej lišty napríklad v CPL lamináte sa hodí aj do tých najnamáhanejších posuvných dverí. Pre krásne zladenie odporúčame voliť posuvný nástenný systém aj dvere od rovnakého výrobcu.

 • Porta Doors

  Posuvné systémy od výrobcu PORTA DOORS sú výborným riešením pre zákazníkov, ktorý si nevedia vybrať. Tento výrobca má v ponuke najširší výber odtieňov pre posuvné nástenné systémy, ktoré krásne môžete zladiť spolu s posuvnými dverami od tohoto výrobcu.

 • Intenso

  Výrobca INTENSO má v ponuke kvalitné posuvné systémy, vhodné aj pre náročných zákazníkov. Výborné zladenie farieb, keď si vyberiete posuvný nástenný systém aj posuvné dvere od tohoto výrobcu.

 • Verte

  Posuvné systémy od výborného výrobcu VERTE sa hodia skvele do každej miestnosti, kde budete mať posuvný nástenný systém. Výhodou je kvalitné spracovanie v nádherných odtieňoch, pričom sa dajú zladiť v rovnakom odtieni aj posuvné dvere aj posuvný systém pre čonajkrajší efekt.

 • Eurowood
 • PerfectDoor
 • Voster
 • Pol-Skone
Zobrazené 1 - 16 s 16 produktov
Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Až 20 odberných
miest na OSB dosky
"Alebo Vám ich bezpečne dopravíme"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po - Ne, 6 - 24 hod.)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape