Vlastná doprava

Vieme aké je pre Vás dôležité, aby Váš tovar dorazil načas a v 100% stave. Keďže si môžete u nás objednať tovar, ktorý môže byť veľmi krehký (napr. celosklenené interiérové dvere) alebo aj veľmi ťažký (napr. paleta OSB dosiek s hmotnosťou skoro 2 tony) prepracovali sme náš systém dopravy do posledného detailu. Máme osobitných prepravcov na rôzne druhy produktov, vždy s prihliadnutím na najrýchlejší čas doručenia, prijateľnú cenu a najvyššiu bezpečnosť prepravovaného tovaru. Pred doručením Ste vždy včas informovaný a tovar Vám doručíme po celom Slovensku, do každej obce alebo mesta vždy v rovnakých cenách.

dokladna-priprava

Dôkladná príprava

Pri vlastnej doprave musíme dávať pozor na všetko a hlavne na spokojnosť našich zákazníkov. Dôkladná príprava spočíva v tom, že náš pracovník si vopred overí dostupnosť tovaru, či je tovar v poriadku, či nie je poškodený alebo nie je na ňom nejaká vada. Toto sa kontroluje taktiež pri bpreberaní tovaru od dodávateľa a taktiež pri príprave tovaru na odvoz.

kontaktovanie-zakaznika-1-krat

Kontaktovanie zákazníka 1. krát

Tento kontakt je dôležitý pretože pracovník, ktorý Vám tovar doručí vás kontaktuje 1-2 dni vopred, aby si s vami dohodol presný čas a miesto doručenia tovaru, prípadne si dohodnete vynášku tovaru na presne určené miesto. Kladieme veľký dôraz na našich pracovníkov, aby upozornili zákazníkov na všetky výhody našej dopravy a ponúkli im najvhodnejšie riešenie, čo vyplýva z našich skúseností a recenzií našich zákazníkov. Keďže vieme, že aj Vy máte svoj program tak aby ste nečakali “pol dňa” na kuriéra ;)

starostlive-nalozenie

Starostlivé naloženie

Keďže naloženiu predchádza dôkladná príprava, tovar je naložený chronologicky, presne podľa plánovanej výkladky, aby sa nestalo, že musí dopravca prehadzovať tovar v dodávke, čím by sa mohol poškodiť. Tovar sa presne uloží a upevní aby sa nijakým spôsobom nepoškodil.

prevoz-tovaru

Prevoz tovaru

Naši dopravcovia sú vynikajúci a zodpovední šoféri a môžu sa pýšiť tým, že tovar bol doručený každému klientovi na akékoľvek komplikované miesto - pretože spokojnosť našich zákazníkov je prvoradá. Nebojte sa toho, že by bolo vaše miesto doručenia pre nás komplikované.

kontaktovanie-zakaznika2-krat

Kontaktovanie zákazníka 2. krát

Druhý kontakt so zákazníkom je taktiež dôležitý, pretože upozorňujeme zákazníka na to, že približne za hodinu od telefonátu sa dostaví dopravca s tovarom.

vykladka-tovaru-s-moznostou-vynesenia

Vykládka tovaru s možnosťou vynesenia

Samozrejmosťou je, že naši dopravcovia vám pomôžu s výkladkou tovaru. V prípade dohody vopred vám dopravca pomôže tovar vyniesť na Vami určené miesto bez ohľadu na to či sa jedná o rodinný dom alebo 10 poschodový panelák. 

preberanie-tovaru

Preberanie tovaru

Jednou z najdôležitejších časti celého procesu je preberanie tovaru. Zákazník má dostatok času na prebratie tovaru, čo zahŕňa kontrolu vonkajších vád na tovare, kontrolu počtu objednaných položiek, správnosť parametrov tovaru a podobne. Po prebratí tovaru je doprava ukončená a dopravca odchádza.