Dekorácie   Počet produktov v kategórii: 406

Najkrajšou súčasťou zariaďovania domu, alebo bytu sú určite dekorácie a dekoratívne prvky. Máme v ponuke nádherné dekorácie od rôznych vyhľadávaných výrobcov. Priaznivé ceny a veľký výber, sú určite správnou voľbou pre každého zákazníka.

 • Samolepiace fólie

  Sme radi, že vám môžeme ponúknuť aj krásne samolepiace fólie, ktoré majú rôznorodé použitie. Máme veľmi veľa nádherných prevedení od samolepiacich fólií v drevodekoroch, v dekoroch zvierat, miest, prírody, v klasických farbách až po transparentné samolepiace fólie, ktoré sa hodia na rôzne presklenia. Stačí si iba vybrať čo máte najradšej. :)

 • Tapety

  Medzi najpraktickejšie materiály slúžiace k úprave a vylepšeniu vzhľadu interiérových stien sa radia tapety. Ich hlavnou výhodou je skutočnosť, že oproti iným obkladom stien sú hotovým, v rolkách dodávaným materiálom, ktorý po nalepení nepotrebuje žiadne ďalšie ošetrenie a špeciálnu starostlivosť.

 • Obrazy

  Sme jeden z mála obchodov, ktorý ponúka originálne ručne maľované obrazy. Obrazy su krásnym doplnkom, ktoré sa hodia do každej miestnosti. Maľujeme aj na požiadavku zákazníka, čo veľa zákazníkov určite ocení. 

 • Textilná omietka

  Vysoko predávanou novinkou na trhu sa stala aj textilná omietka, ktorá má jednoduché použitie. Výhodou je tiež, že je to ekologický produkt na báze prírodných materiálov. Veľmi jednoducho sa nanáša na stenu, má umývateľný povrch a na stene vyzerá veľmi pekne. Odporúčame vyskúšať.

 • PVC obklad

  PVC obklad je plastový obklad a  slúži ako obklad na steny.Montáž je jednoduchá, pretože  je opatrený pero-drážkou, ktorá slúži na ľahkú montáž a šetrí váš čas.

 • Dekorácie stropu

  Dekorácie stropu sú pekným doplnkom, pre každého čo si chce upraviť strop. Medzi najpredávanejšie produkty z tejto kategórie sú stropné dosky, polystyrénové lišty, stropné rozety a polystyrénové imitácie drevených trámov. Výhodné je lacné riešenie zároveň s jednoduchou montážou.

Zobrazené 1 - 24 s 406 produktov
Viac ako 9 876 543
kombinácii interiérových dverí
"A my pre Vás vyberieme to najlepšie riešenie"
Obchod MoDoS.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Kontaktujte nás:
0948 255 255
(Po - So, 8 - 18 hod.)
info@modos.sk
Kamenné predajne:
Predajňa MoDoS.sk
Bratislava
Domu nábytku DREVONA
Výhonská 1
835 10 Bratislava - Rača
0911 305 127
ba@modos.sk
Predajňa MoDoS.sk
Námestovo
Polyfunkčný dom ORMO
Miestneho priemyslu 1028
029 01 Námestovo
0948 706 036
no@modos.sk
Zobraziť predajňu na mape
Hodnotenia a recenzie :
Dekorácie

Priemer 4.5 / 5
Na základe 3 hodnotení Na základe 1 užívateľských recenzií.